Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
28-08-2016,14:45
#1
Myrcea07 Data inregistrarii: 01/07/2016 Mesaje: 0 Online
Buna ziua!!
 
 

Buna ziua am si eu o problema cu avakiin imi adreseaza cuvinte nepotrivite incearca mereu sa ma provoace am fost suspendat pt el 3 zile .....recunosc am gresit dar acum numai scap de el cum eu am fost pedepsit cer verificarea msj de la masa de joc cat si cele de pe privat daca nu se vor gasi probe am imagini si le voi posta:)


Multumesc Staff joci.ro

 
28-08-2016,16:12
#2
_M_E_S_S_I_10_ Data inregistrarii: 26/08/2016 Mesaje: 4 Online
se mai face vreo modificare la acest site de rahat
 
 

ce faceti stimati administratori va culcati pe voi cu toti faceti modificari la site-ul asta penibil deja ia-ti sters valoarea cu mana voastra nu ati facut nimic bun la el in ultimi ani ce faceti il lasati pe vecie pustiu aici mai intra 10 persoane va rog frumos sa intrati si voi pe 2/10 sa vedeti acolo ce frumos e cum se distreaza lumea cu adevarat voi aici ce faceti faceti mize mai oamenii buni faceti drq ceva pentru jocul asta site-ul asta odata sa fie ceva frumos ca lumea sa mai prinda farmec faceti miza sa poata sa se ceara nelimitat pana la acolo se poate face masa de 2 milioane si se cere 50 milioane la o mana daca vrea va rog eu faceti ceva si luati masuri ca deja ati lasat acest site balta ati uitat de el stiti doar sa aruncati cu sanctiunii am impresia ca sunteti bolnavi la cap mintal sau retardati nu stiu cum sa va numesc dar atata timp cat voi nu luati masuri si stiti doar sa anulati nu e bine nu va ganditi la profitul vostru si la distractia noastra ca jucatori nu are nici un farmec sa ai 200 300 500 milioane sa mearga sa pariezi doar 100k sa pariezi asa cate 2 minute sa se faca pot de 10 milioane asta e bataie de joc ca nu vreti sa mariti miza deoarece voi credeti ca se vor face transferuri asta e prostia voastra din cap si daca se face asta e acceptati odata realitatea si faceti preturile atat de bune la pachetele de puncte ca nimeni sa numai faca nici un transfer prin a vinde puncte ilegal si pentru a va intra voua banii in cont v-am trimis de ennorii mesaje pe forum si la site la administratori dar voi nu luati nici o masura si nici nu veti lua nici o masura site-ul asta va ramane fara utilizatori definitiv cat de curand si asta doar din vina voastra la revedere imi e sila de deciizile voastre care nu le luati ! (Y)

 
29-08-2016,01:51
#3
alexbv3000 Data inregistrarii: 15/06/2009 Mesaje: 21 Online
PT Mircea
 
 

Mircea, poti sa-i faci raport. Sau nu stii cum sa raportezi pe cineva?

 
30-09-2016,15:42
#4
MICUTU2015 Data inregistrarii: 25/01/2015 Mesaje: 3 Online
BUNA ZIUA .
 
 

DOMNILOR ADMINISTRATORI AM  SI EU O INTREBARE LA DVS.SUNT  PUTIN NELAMURIT ..CUM ADICA SITE UL ACESTA VA FI MUTAT PE ALTE SERVERE? NOI UNDE MAI INTRAM TOT PE JOCI . RO ?SAU ?ASTEPTAM  RASPUNS 

 
30-09-2016,15:52
#5
Low_Cost Data inregistrarii: 19/02/2015 Mesaje: 1 Online
asd
 
 
Citat de la MICUTU2015:

DOMNILOR ADMINISTRATORI AM  SI EU O INTREBARE LA DVS.SUNT  PUTIN NELAMURIT ..CUM ADICA SITE UL ACESTA VA FI MUTAT PE ALTE SERVERE? NOI UNDE MAI INTRAM TOT PE JOCI . RO ?SAU ?ASTEPTAM  RASPUNS 

pai nu ca nu dau niciodata expicatii ca sa intelegem si noi ce se intampla 

 
21-07-2017,13:30
#6
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

Salutare Domnilor Adminii! o mica si simpa intrebare am si eu pentru dumneavoastra si as dori un raspuns cum va explicate  ca pe avakiin pentru transfer de puncte nu il anulati  si il suspendati doar 15 zile mai mult de atat ii mai scrieti sa vada si toata lumea e ultima data cand te mai iert si pe mine ma-ti anulat de nenumarate ori pur si simplu fara nici-un motiv cum va explicati asta? dc nu faceti regulile asa cum trebuie pentru toata lumea sau aici doar cei care au pile nu sunt anulati indiferent de motive?

Dle Atelaj si Mistutu intrebarea mea este daca voi ati facut macar clasa 0!!!?

 
Pagina 1 din 1
1