Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
12-03-2017,12:48
#1
_the_best_boy Data inregistrarii: 24/02/2012 Mesaje: 6 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

as dori si eu sa primesc raspunsul la acceasta simpla intrebare dc pe avakiin care a facut transfer de puncte nu la-ti anulat  mai mult de atat ia-ti mai lasat si mesaj e ultima data cand te iert si  pe mine unul care nu am gresit cu absolut nimik ma-ti anulat de nenumarate ori fara nici-un motiv si cati or mai fi anulati pe nedrept ca si mie aici regulamentul nu e pentru toata lumea la fel? daca eu fac transfer de puncte ma iertati cum la-ti iertat si pe avakiin? sau aici cei care au pile fac ce vor ei si suportamnoi astia care jucam cinstit eu am investit mereu bani in conturi si pentru ce sa le anulati dumneavoastra fara nici-un motiv va rog verificati dpa ip meu doar cu accest cont se intra  vas ruga sa faceti dreptate si  regulamentul sa fiie valabl pentru toata lumea va multumesc!

si eu as dori sa stiu pt ce e anulat contul syf_1974 va rog sa imi dati un raspuns

 
28-04-2017,14:15
#2
Fluture_multicolor Data inregistrarii: 07/03/2016 Mesaje: 7 Online
ete asa !!!
 
 

tara lui voda !!!!     papura !!!

 
28-04-2017,14:20
#3
Fluture_multicolor Data inregistrarii: 07/03/2016 Mesaje: 7 Online
pcte
 
 

eu am cumparat pcte  de  la  site. la  doua  sapt  mi-au inchis toate  4 conturi pe motiv de "clone". nu am scris  nimic  urat in chat-uri---nu am facut transfer--nimic--decat ca am "clone"!!!! cv pretentii ?

 
04-05-2017,15:22
#4
__NASUL Data inregistrarii: 07/10/2010 Mesaje: 108 Online
 
 
Citat de la Fluture_multicolor:

eu am cumparat pcte  de  la  site. la  doua  sapt  mi-au inchis toate  4 conturi pe motiv de "clone". nu am scris  nimic  urat in chat-uri---nu am facut transfer--nimic--decat ca am "clone"!!!! cv pretentii ?

Nu te vaicari insecta ca tu ai bani sa incepi un razboi.

 
Pagina 1 din 1
1