Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
04-02-2016,01:03
#1
Venoxis Data inregistrarii: 20/04/2011 Mesaje: 0 Online
Spre atentia adminilor: Probleme tehnice
 
 

Salut. Joc pe site-ul asta de mai bine de cativa ani, pot sa spun ca am fost multumit pana de curand cand au inceput sa apara probleme tehnice.
Am incercat in toate variantele de rummy si cu diferiti jucatori din diferite locatii. Persista doua probleme mari: 
1. Adobe Flash Player has stopped responding. Asta primim toti, la intervale aleatorii, si culmea culmilor e ca toti primim penalizare pentru abandon cand se intampla asta.2. "Te-ai deconectat de la server". Am cunostinte avansate in domeniul IT Hardware & Software, va asigur ca nu e de la placa mea de retea, nici de la internet(il am de 6 ani, nu mi-a picat nici macar o singura data). Asadar, ce ma
Intrebarea mea este urmatoarea: Daca facem downgrade la versiunea de flash player, mai primim "has stopped responding" ? 
Iar la partea cu deconectatul...sunt mai multe servere care sunt goale 100% din timp, poate le puteti uni cu cele mai populate si astfel se mareste capacitatea, asa nu ne-ar mai "da afara" de pe server.  Cunosc arhitectura serverelor, stiu ca e mult de munca, dar e realizabil, mai ales ca nu sunt multi useri activi, nici la orele de varf nu sunt mai mult de 300.

 
21-02-2016,16:21
#2
ItaliancaAlina Data inregistrarii: 29/01/2016 Mesaje: 1 Online
buna
 
 

sunt de acord cu parerea ta, dar eu sa fiu sincera nu e de la site este de la versiunea de flash player care o ai.. eu o folosesc pe ultima 20 si nu am probleme si browser Mozzila firefox 44 si nu am patit sa fiu deconnectata decat in cazul cand se reseteaza site-ul sau cand le mai pica lor in rest n-am avut asemenea probleme instaleaza adobe flash player ultima versiune si verifica connexiunea de net sa nu aibe cineva parola la netu tau si sa se foloseasca de el prin wierless :)

 
14-03-2016,12:23
#3
englezoica64 Data inregistrarii: 16/08/2009 Mesaje: 1 Online
blocaj
 
 

AM ramas blocata intr-o camera si nu mai pot sa joc, ce fac?

 
17-04-2016,14:53
#4
the_man_show95 Data inregistrarii: 19/09/2015 Mesaje: 1 Online
spre atentia adminilor
 
 

Joc rummy etalat de ceva timp.....nu  imi pot vedea statisticile cu cine am jucat...la celellalte jocuri pot sa le vizualizez......am activat si am bifat de la confidentialitate tot ce trebuie insa nu imi pot vedea nici acum statisticile...se poate face ceva in acest sens?...multumesc

 
Pagina 1 din 1
1