Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
20-06-2009,22:16
#1
Kurdish Data inregistrarii: 20/01/2009 Mesaje: 0 Online
Unele din bug-urile observate de mine.
 
 

De-a lungul timpului am descoperit mai multe bug-uri:
1. La remi romanesc (asta il joc mai mult si aici am observat) atunci cand ai o piatra in mana, si nu tragi, ea se trage singura, avand 2 piese in "mana". Daca astepti sa treaca timpul de dat piesa jos, cu cele 2 piese in "mana", si le dai drumul exact in ultima secunda (timpul in care dai piesa jos), amanadoua se vor da jos, ramand cu 13 piese pe tabla. Nu am incercat de mai multe ori intr-un joc, ca nu cumva sa pierd jocul.
2. Tot la remi romanesc am observat aseara (la jocul etalat), ca atunci cand doresti sa rupi "trenul" si mai ai foarte putin timp la dispozitie, iei piesa, si daca dai "ETALEZ" exact cand expira timpul, pot etala formatia facuta cu piesa "rupta", fara a mai lua restul de piese din "trenulet". Am facut si un Print Screen ca dovada.
3. Am aflat de ce te scoate din joc sau de la masa de joc fara a apasa pe nimic.
Aceasta se intampla cand conexiunea la internet a "userului" este foarte proasta, sau slaba (cum vreti sa ii ziceti).

Mai sunt niste bug-uri dar trebuie sa le mai verific.

Salutare si bafta la joc !!!:cool:

 
20-06-2009,22:19
#2
Kurdish Data inregistrarii: 20/01/2009 Mesaje: 0 Online
Reformulare
 
 

:DCand am zis "atunci cand ai o piatra in mana" , m-am referit la faptul ca o tii cu mouseul, si tragandu-se automat piesa pe canr nu ai tras-o, rezulta ca ai 2 piese in mana.

Va rog sa ma anuntati daca aveti vreo nedumerire sau daca m-am esprimat gresit.:o

 
21-06-2009,11:35
#3
crismiha Data inregistrarii: 07/03/2008 Mesaje: 6 Online
fals
 
 

fals Kurdish ... crezi ca toti userii jocului whist au conexiunea proasta ..eroare , in ultima saptamana toata lumea are probleme... oare de la conectare sau de bn ce merge site ul ; tu esti multumit bv ,eu total dezamagita:(

 
25-06-2009,08:38
#4
Hiroe Data inregistrarii: 22/02/2008 Mesaje: 0 Offline
 
 
Citat de la [QUOTE=TociTox:

Dragi administratori,

Va reamintesc ca acest site a fost conceput in scopul de a oferi o forma fiabila de divertisment pentru utilizatori, ci nu in scopul de a le intinde nervii la maxim in clipe in care doresc sa se relaxeze cu un joc de Whist.

Va fac mai jos o scurta revizuire a celor mai importante probleme legate de Whist, care doresc sa fie abordate cu seriozitate si in masura posibilitatilor, rezolvate



In primul rand iti multumim pentru semnalari. Am sa incerc sa raspund la toate aceste probleme.

[quote][COLOR="Red"]PROBLEMA I : [/COLOR]Cand iese cineva din joc, acesta se termina. Puneti-va in locul unui user care joaca in pauza de cafea si ajunge la ultimul joc, cu un punctaj ridicat. Daca jocul se termina, munca lui de a castiga acele puncte a fost in zadar si va trebui sa reia jocul in urmatoarea pauza de cafea, atunci cand ii va permite seful la locul de munca.

PROPUNERE : Implementarea unui algoritm de inlocuire cu robot a userilor care ies. Acestia vor putea intra din nou, pe parcursul jocului la masa de la care au plecat.

 
08-07-2023,20:27
#5
amasha Data inregistrarii: 23/02/2015 Mesaje: 5 Online
PT ADMIN !
 
 

Site-ul s-a dusa pe pluta !!!!SUCCES IN VIATA VIITORE !!!

 
Pagina 1 din 1
1