Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
09-01-2013,17:27
#1
7sunshine7 Data inregistrarii: 04/04/2011 Mesaje: 12 Online
ABEREZI
 
 

Spam-ul
poate fi si mesaje inutile, menite sa umple spatiul aiurea. Ai postat
cu un al nume ca sa dai impresia ca nu numai veverita33 are o problema,
cand defapt era aceeasi persoana. Si ce ai postat nu avea nicio legatura
cu motivul pentru care fusese deschis subiectul, ci doar o scuza pentru
a jigni si a sustine cauza unui utilizator anulat pentru transfer si
injurii.............OAOAOAOOOO despre ce anume jucator sanctionat pt transfer si injurii vb aici, cn pe cn apara sau ce????????????????????? SIRENE esti cumva NOSTRADAMUS stii tu asa sigur dc am scris eu cu 2 conturi?
stai sa te luminez....am scris cu aldoilea cont deoarece eram logat pe acesta cand am citit pe forum si nu am vrut sa mai stau sa ma deloghez si ma loghez pe celalalt...AI INTELES? deci M-AI SANCTIONAT ABUZIV pt simplu fapt ca asa ai CREZUT TU. e uite ca ai crezut gresit asa ca sterge-mi sanctiunea...  si da nu numai veverita are o broblema ci mai  multi useri care din pacate sau saturat de aberatiile voastre si prefera sa se lase injurati ceea ce eu nu o so fac never.. si ultima problema.....problemele pe care ti le raporteaza orice user aici pe forum inclusiv eu ti se par AIUREA si ca umplem spatiul aici degeaba???????hm ciudat cum mai aveti tupeul si pretentia la noi sa ne comportam altfel si inca ceva...ce ai fi vrut tu sa fac , sa fac cate un raport pt fiecare emoticon separat???? glumesti ne iei in ras. cand iti fac un raport verifica toata discutia nu numai un cuvand DOMNISOARA ADMIN nu ne mai lua de prosti si cereti scz   GASCULITA aparea clar in postarea mea pe care tu personal ai sterso DOMNISOARA ADMIN,,DECI CN PE CN FURA AICI? ai avut printscreen cand MY_PASSION_ imi trimitea nenumarate emoticoane a si scria alaturi de: asta esti tu o gasculita: DAR PRIN CORECTITUDINEA TA AI STERS DOVADA si faptul ca nu ai gasit tu rapoartele mele dovedeste inca odata ca functia RAPORTARE este nula adica nu isi face treaba sau nu vreti voi sa va fasceti treaba

 
09-01-2013,17:41
#2
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Vorbeati despre RASFATAT_DE_MIK. Uitati repede ce scrieti? Veti avea acest cont suspendat pentru 15 zile pentru ca nu ati incetat sa spamati forumul, desi ati primit raspunsuri destul de clare si pentru nenumaratele insulte si acuze nefondate aduse unui admin care nu i-a vorbit nerespectuos nicio secunda. O zi buna si linistita.

Recomand sa revedeti tot ce ati declarat si afirmat, pentru ca se pare ca uitati chestiuni care fac pe altii sa se indoiasca de buna educatie si logica dumneavoastra.





SMILEY-URILE NU SE SANCTIONEAZA !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sanctionarile se efectueaza numai pe baza rapoartelor deoarece pozele facute de utilizatori nu au data si ora aferente sistemului joci.ro si astfel nu putem mentine ordinea acestora si nu se poate repetarea sanctionarii in cazul repostarii pe forum a acelorasi injurii. Pentru transferuri este putin diferit deoarece datele raportate de utilizatori sunt continute in sistem si pot fi verificate de staff. Injuriile trebuiesc neaparat raportate deoarece nu sunt automat inregistrate de sistem pentru ca ar insemna sa inregistram orice cuvant - lucru deloc practic si prea invaziv.

 
Pagina 1 din 1
1