Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
01-11-2012,14:01
#1
batanas_ilie Data inregistrarii: 15/12/2011 Mesaje: 0 Online
NU POT INTRA LA NICI UNJOC
 
 

 
01-11-2012,19:59
#2
laur3n7yu_blue Data inregistrarii: 17/08/2010 Mesaje: 1 Online
nici eu
 
 

asa mi se intampla si mie incerc sa intru la mesele de joc apar prezent si nu imi intra in joc nu inteleg dc.poate sa ma ajute cnv!

 
06-11-2012,14:41
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Cand unui utilizator ii cade brusc curentul sau conexiunea ii este intrerupta neobisnuit, atunci browser-ul (Mozilla Firefox, Google

Chrome, Internet Explorer, etc) retine informatiile de cand era logat si il considera inca pe site, conectat la joc.

Serverul se reseteaza de 2-3 ori pe saptamana (vineri seara spre sambata dimineata, 4 a.m., luni seara spre marti sau miercuri seara spre joi) pentru situatii de genul acesta.

Pentru a debloca mai repede contul, sterge Cookies si Cache din browserul pe care il folosesti (browser-ul e cel care retine datele de cand erai logat).

Voi anunta cand se va implementa softul care sa va stearga automat acele date care va tin logati.

S-A REZOLVAT PROBLEMA CU BLOCAREA IN CAMERA. E de ajuns sa te deloghezi si reloghezi si vei putea intra in camera. Spor la joc

 
01-12-2012,15:45
#4
hurrem Data inregistrarii: 19/09/2012 Mesaje: 1 Online
 
 
Citat de la sIrenne:

Cand unui utilizator ii cade brusc curentul sau conexiunea ii este intrerupta neobisnuit, atunci browser-ul (Mozilla Firefox, Google

Chrome, Internet Explorer, etc) retine informatiile de cand era logat si il considera inca pe site, conectat la joc.

Serverul se reseteaza de 2-3 ori pe saptamana (vineri seara spre sambata dimineata, 4 a.m., luni seara spre marti sau miercuri seara spre joi) pentru situatii de genul acesta.

Pentru a debloca mai repede contul, sterge Cookies si Cache din browserul pe care il folosesti (browser-ul e cel care retine datele de cand erai logat).

Voi anunta cand se va implementa softul care sa va stearga automat acele date care va tin logati.

S-A REZOLVAT PROBLEMA CU BLOCAREA IN CAMERA. E de ajuns sa te deloghezi si reloghezi si vei putea intra in camera. Spor la joc

 Buna, pot sa ma loghez dar nu pot sa intru in nici o camera :(( imi spune si mie cineva de ce?

 
04-12-2012,12:28
#5
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Daca intalnesti o eroare, anunta-ma.
Daca pur si simplu nu se incarca, incearca sa intri in camere cu mai putini utilizatori. Cele pline sau cu foarte multi utilizatori nu pot fi accesate de sistemele mai slabe.

Anunta-ma daca poti intra macar in camere goale, si daca nu, atunci cautam alte solutii.

 
24-12-2012,22:22
#6
busteaandreea1 Data inregistrarii: 24/12/2012 Mesaje: 2 Online
 
 

Intru in camere dar imi apare un ? Si nu pot juca dc? Nu se poate de pe tableta?

 
28-12-2012,09:39
#7
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Joci.ro nu este configurat pentru tablete.

 
Pagina 1 din 1
1