Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
09-01-2013,16:30
#1
7sunshine7 Data inregistrarii: 04/04/2011 Mesaje: 12 Online
TU CHIAR ITI BATI JOC
 
 

in primul rand ....ce spam am facut eu?
sunt conturile mele dar au fost doua postari diferite in completare cu ce am scris mai devreme....unde vezi tu spam DOMNISOARA ADMIN?
asta e un pretext ca sa imi dai tot mie sanctiune in loc sa dai tu celui care injura si provoaca....TARE DE TOT .In al-doilea rand cn a pomenit de 'milog'? daca ai memoria scurta ti-o improspatez imediat........acest user ,mai exact MY_PASSION_ are rapoarte facute de mn pt urmatoarele.......LIMBAJ JIGNITOR;deoarece ma numit "gasculita" si acest fapt il poti incadra unde vrei tu. adica:limbaj jignitor, provocari, hartuire.......FOLOSIREA OBSESIVA SI ABUZIVA A EMOTICOANELOR fapt care scrie clar in regulament ca se sanctioneaza deoarece imi trimitea un emoticon in fiecare secunda iar chatul la masa mea era ROSU din cauza aceasta, si acest lucru poate fi incadrat si la HARTUIRE si la SPAM....si in ultimul rand poate fi sanctionat pt HARTUIRE SI PROVOCARI!!!!!deci DOMNISOARA ADMIN, ti-am improspatat memoria acum???????? Te rog sa nu iti mai bati joc de noi asa cu tupeu ca orice ai face CREDEMA ca nu am sa cumpar pucte de la voi in veci MILOGILOR.....poftim acum am folosit si eu inadins acest apelativ care ai spus ca nu poate fii sanctionat pt el  ca sa vad si sa vada toata lumea cum ma vei sanctiona tu pe mn acum exact pt acest apelativ. PUNE MANA SI CERE-TI SCZ IMEDIAT si sterge-mi avertismentul tau CALOMNIOS SI FALS...si ce ma rog AFIRMATII  sa imi masor eu...cu ce am gresit, cu faptul ca am dreptate??????????? sau cu faptul ca tu MINTI si imi spui mie ca se sanctioneaza in maxim 24 ore iar rapoartele mele sunt de 3-4 zile? EXACT de 3-4 zile NU MAI MINTII CU TUPEU si fa-ti treaba corect

 
09-01-2013,16:59
#2
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Spam-ul poate fi si mesaje inutile, menite sa umple spatiul aiurea. Ai postat cu un al nume ca sa dai impresia ca nu numai veverita33 are o problema, cand defapt era aceeasi persoana. Si ce ai postat nu avea nicio legatura cu motivul pentru care fusese deschis subiectul, ci doar o scuza pentru a jigni si a sustine cauza unui utilizator anulat pentru transfer si injurii.

Nu ai pomenit tu de "milog" domnisoara utilizator. Asta ai raportat - de 20 de ori pe MY_PASSION_ spunand "milogilor" - cuvant ce nu reprezinta motiv de sanctionare (DEX: Persoană care se roagă de cineva cu insistență, pentru a obține ceva.). Emoticoanele nu reprezinta motiv de sanctionare - iar tu nu ai raportat siruri peste siruri de emoticoane, ci doar de 20 de ori acelasi mesaj scurt "milogilor". Daca doresti sa sanctionez ceva ce stii ca exista, atunci raporteaza acel ceva folosind functia de sanctionare.

Vei fi sanctionata pentru limbajul pe care l-ai folosit - tot limbajul si atitudinea. Beneficiezi de serviciile noastre absolut gratuit si te poti juca fara sa platesti, iar asta in niciun caz nu-ti da dreptul sa te comporti astfel.

Inainte sa postezi obraznicii si sa te comporti astfel intr-un spatiu public asigura-te ca ai citit bine ce am scris si ca nu ai inteles gresit ca sa ma ataci fara dovezi.

Recapitulez :
- "milogilor" e ce ai raportat tu pe 24 decembrie de 20 de ori - si nu e motiv de sanctionare; nu era nici repetitiv, nici adresat tie in special - ai raportat tu de 20 de ori
- "gasculita" nu exista in niciun raport trimis de tine
- nu ai mai trimis rapoarte din decembrie incoace in legatura cu acest utilizator

As aprecia sa te comporti si sa te adresezi cum ai pretentia sa o faca si cei din jurul tau. Daca nu vei face asta in acest forum, atunci vei suporta consecintele.

O zi buna

 
Pagina 1 din 1
1