Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
15-03-2012,18:44
#1
miki1717 Data inregistrarii: 12/02/2009 Mesaje: 12 Online
alooo nenea adminuuu chiar asa p fata?????
 
 

am postat mai devreme cum I3yarin injura pe forum cu un tupeu fantastic, nu numai ca ati citit postarea ei dar ati si raspuns si ce este MINUNAT este faptul ca nu ati luat nici o masura sa sanctionati acest user care ma injura pe forum in schimb ati anulat contul celui care va injura pe dumneavoastra instantaneu. Noi chiar nu contam?????????? eu pt ca am folosit pe forum cuvintele'PROST' si 'PORCI' am fost sanctionat cu 3 zile iar pt ca I3yarin a injurat fara rusine pe forum in ultimul hal nu ati sanctionato si nici dupa ce am postat eu acest fapt in plus ati si sters postarea mea. ce inseamna asta??????????aveti cumva un coleg binevoitor care sterge deliberat aceste injurii ale unor useri care injura cum ar fi I3yarin??????

 
15-03-2012,19:31
#2
I3yarin Data inregistrarii: 21/01/2012 Mesaje: 0 Online
asa se vorbeste?
 
 

"alooooo nenea adminuuuuu"....vaai, pai nu am injurat, unde vezi tu miki injuraturi? tu nu vezi cum te exprimi? pt ce sa-mi iau sanctiuni? eu vb civilizat, respectuos,,,,ar fi culmea sa te creada cineva...:rolleyes:pinochio

 
15-03-2012,20:58
#3
Unul_Din_Multime Data inregistrarii: 26/02/2011 Mesaje: 0 Online
parerea unuia din multime
 
 

Eu cred ca domnii admini nu sanctioneaza jucatorii care iti aduc tie injurii miki 1717 nu datorita faptului ca ar fi partinitori cu unii jucatori iar pe altii i ar persecuta ci pentru ca probabil sunt chinuiti de multitudinea greselilor de ortografie din postarile tale.oricum daca chiar exista un coleg binevoitor printre domnii admini tin sa i multumesc ca ignora utilizatorii de genul tau care nu fac toata ziulica decat sa faca rapoarte peste rapoarte care mai de care mai agramate,lipsite de logica si de bun simt. PS sper sa nu ma aleg cu raport pentru parerea mea:D

 
16-03-2012,00:24
#4
admin Data inregistrarii: 30/11/-0001 Mesaje: 0 Offline
incalcare regulament forum
 
 

Utilizatorii sunt rugati sa nu mai posteze plangeri referitoare la limbaj in forum.

Cititi va rog topicul in legatura cu de ce sunt sterse thread-urile - acolo exista explicatiile.

Oriunde s-ar injura, specificati in descrierea raportului. Nu se ignora rapoarte, dar nu se raspunde cu niciun fel de actiune la cele care nu tin de competenta noastra sau care nu reflecta vreo incalcare prevazuta in regulament.

- utilizatorul I3yarin a fost sanctionat cu avertisment pentru limbaj (prima abatere)

 
Pagina 1 din 1
1