Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
09-01-2013,14:51
#1
veverita33 Data inregistrarii: 10/07/2011 Mesaje: 33 Online
functia RAPORT este degeaba!!!!
 
 

cu tot respectul SIRENE dar ori ne crezi prosti ori iti bati joc de noi cu FUNCTIA RAPORT ......functia asta nu are nici un efect pt ca voi ori nu o bagati in seama ori nu vreti sa aplicati regulile de voi scrise . Sa zicem ca ca postarea mea despre care tu spui ca nu e valabila aici nu exista......dar ce te faci acum ca inainte de a posta aici pe forum am trimis cel putin 18-20 rapoarte si nu sa luat nici o masura impotriva acestui user care avea deja avertisment?????????????????????? NICI ASTA NU E VALABIL sau il sustineti pt ca va cumpara puncte????????????????? asa  CORECTI ce sunteti voi, gata ati gasit motiv sa nu il sanctionati pt ca am postat aici  DAR CU RAPOARTELE care le-am facut ce ati facut....salata?

 
09-01-2013,15:02
#2
7sunshine7 Data inregistrarii: 04/04/2011 Mesaje: 12 Online
 
 

lool ce tare... cum adica ...ce reclami aici nu se pedepseste? pana acum dc ati luat masuri in aceleasi conditii iar acum cand este vorba de MY_PASSION_ :NU SE PEDEPSESTE:????????????????  sunteti jalnici va bateti joc pe fata.  RAPORTAM degeaba iar cand va pune cineva DOVADA in fata veniti cu o penibila scuza cum ca nu se pedepseste, dar daca va injura pe voi se pedepsea clar cu anulare cont nu-i asa CORECTILOR? pe RASFATAT_DE_MIK dc l-ati anulat ca tot aici va injurat nu in FUNCTIA RAPORT??????????????????????????

 
09-01-2013,15:54
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Te-am rugat de mai multe ori sa te potolesti. Sanctiunile pentru raportari nu se dau imediat ce faci raportul, ci odata pe zi - odata la 24 de ore. Toate raportarile pe care le-ai facut pe 24 decembrie au fost verificate. "milogilor" nu reprezinta injurie, chiar daca raportezi acelasi lucru de 20 de ori. Cei care meritau sanctionare au fost sanctionati, cei care nu - nu.

Nu mai posta chestiuni in legaura cu injurii aici. Toti utilizatorii care raporteaza injurii asteapta sa se solutioneze raportarile. Nu voi face exceptie pentru tine - toti utilizatorii sunt egali. E ultima oara cand te rog.

Multumesc pentru intelegere si masoara-ti afirmatiile.

 
09-01-2013,15:56
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la 7sunshine7:

lool ce tare... cum adica ...ce reclami aici nu se pedepseste? pana acum dc ati luat masuri in aceleasi conditii iar acum cand este vorba de MY_PASSION_ :NU SE PEDEPSESTE:????????????????  sunteti jalnici va bateti joc pe fata.  RAPORTAM degeaba iar cand va pune cineva DOVADA in fata veniti cu o penibila scuza cum ca nu se pedepseste, dar daca va injura pe voi se pedepsea clar cu anulare cont nu-i asa CORECTILOR? pe RASFATAT_DE_MIK dc l-ati anulat ca tot aici va injurat nu in FUNCTIA RAPORT??????????????????????????

7sunshine7 este tot veverita33. Avertisment pentru spam forum cu clone.

 
Pagina 1 din 1
1