Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
30-11-2011,13:59
#1
arzum Data inregistrarii: 30/11/2011 Mesaje: 0 Offline
jucator nou
 
 

nu pot sa intru la nici o masa dc multumesc

 
30-11-2011,16:14
#2
cata_dark Data inregistrarii: 19/06/2008 Mesaje: 0 Online
 
 

dezactiveaza-ti pop block-ul..gasesti detalii in pagina de ajutor

 
05-05-2012,00:54
#3
cyupete Data inregistrarii: 04/05/2012 Mesaje: 1 Online
nu reusesc sa joc
 
 

salut , sunt jucator nou si nu reusesc sa intru in camera de joc ,am cautat pagina de ajutor si nu o gasesc, si nu stiu nici cum sa dezactivez pop block-ul, vreo sugestie? multumesc

 
14-05-2012,11:11
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
Ajutor popup blocker
 
 

Am postat la fiecare categorie de joc in forum instructiuni despre cum se dezactiveaza popup blocker-ul. Succes la joc.

 
30-05-2012,11:03
#5
contele1 Data inregistrarii: 08/01/2012 Mesaje: 3 Online
 
 
Citat de la arzum:

nu pot sa intru la nici o masa dc multumesc

ies din camera si-mi spune ca mai sunt la o masa in acel joc
...... desfiintati-va vere ca sunteti de toata jena..imi pare rau ca va spun....ori puneti-va la punc cum trebuie  multumesc pentru intelegere

 
30-05-2012,11:08
#6
contele1 Data inregistrarii: 08/01/2012 Mesaje: 3 Online
 
 
Citat de la contele1:

ies din camera si-mi spune ca mai sunt la o masa in acel joc
...... desfiintati-va vere ca sunteti de toata jena..imi pare rau ca va spun....ori puneti-va la punc cum trebuie  multumesc pentru intelegere

si...altceva: de ce nu se poate activa un cont nou?   aveti asa multi jucatori si nu vreti sa va aglomerati??? sau e aceeasi poveste..partea voastra tehnica lasa de dorit...faceti nene altceva, dar faceti cu spirit de raspundere...intri pe ceva si-ti spune"page not found" pai gasti-o vere si lucrati nenica asa cum trebuie...asteptam cu totii de pe siteul vostru imbunatatirile de rigoare...succces in activitate

 
30-05-2012,12:54
#7
contele1 Data inregistrarii: 08/01/2012 Mesaje: 3 Online
 
 
Citat de la contele1:

si...altceva: de ce nu se poate activa un cont nou?   aveti asa multi jucatori si nu vreti sa va aglomerati??? sau e aceeasi poveste..partea voastra tehnica lasa de dorit...faceti nene altceva, dar faceti cu spirit de raspundere...intri pe ceva si-ti spune"page not found" pai gasti-o vere si lucrati nenica asa cum trebuie...asteptam cu totii de pe siteul vostru imbunatatirile de rigoare...succces in activitate


DESFIINTATI-VA VERE....E CEA MAI BUNA SOLUTIE...MAI BINE JUCAM  SOLITAIRE

 
30-05-2012,16:55
#8
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
raspuns
 
 

La problema cu blocatul in camera s-a raspuns in multe locuri. Este responsabilitatea ta sa cauti un raspuns in forum inainte sa postezi o intrebare. Blocarea in camera se intampla cand se intrerupe legatura cu site-ul brusc (cadere curent, cadere internet) si browser-ul utilizatorului retine informatiile din timpul logarii.

Pentru a rezolva aceasta problema fie astepti restartarea serverului Sambata dimineata la 4 a.m. in fiecare saptamana, fie stergi manual Cookies si Cache din browser-ul tau (Firefox, Chrome, Internet Explorer, etc).

Confirmarile la creare cont nou functioneaza - avem conturi noi active zilnic. Motivul pentru care unii utilizatori nu primesc email-ul este fie pentru ca pun "www" in fata adresei sau pentru ca au completat gresit .com sau .ro sau .xyz. Spune-mi numele contului despre care vorbesti (fara adresa de email!!!) si voi verifica ce problema s-a produs.

Am descoperit astazi problema de pe Google cu cautarea site-ului. Va fi rezolvata cat de curand. Adresa site-ului nostru poate fi completata direct in bara de adresa scriind joci.ro (fara www in fata). Site-ul nu a fost cazut, ci doar Google nu mai directioneaza din search spre site.

Voi aprecia ca in viitor sa postezi in acest forum folosind un limbaj mai potrivit.

 
31-05-2012,08:47
#9
domnpedro Data inregistrarii: 09/12/2011 Mesaje: 7 Online
joci.ro
 
 

nu mi de confirma inregistrarea pentru un cont nou..ma ajutati?  numele utilizatorului este  "BOMBARDOSUL" ...am incercat de mai multe ori si dau clik pe inregistrare dar nimic...multumesc

 
31-05-2012,15:51
#10
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
Inregistrare - cum?
 
 

Contul de care mentiunezi nu exista in baza noastra de date. Asta
inseamna ca nu-ti amintesti exact cu ce nume ai creat contul. Noi avem
in baza de date si pe cei care inca n-au confirmat inregistrarea, iar tu
nu te numeri printre ei cu numele mentionat mai sus. Ii avem si pe cei
care au scris adrese de mail gresite, dar nici acolo nu exista
utilizatorul despre care mentionezi.

Daca ai incercat sa te inregistrezi cu un email ca a mai fost folosit
odata la crearea altui cont, atunci inregistrarea nu functioneaza. Nu se
pot inregistra mai multe conturi de pe acelasi email.

Poate nu ai introdus codul de verificare inainte de a termina inregistrarea. Am testat si astazi formularul si functioneaza.

 
Pagina 1 din 2
12