Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
04-07-2012,04:52
#1
respecta_si_vei_fi_respectat Data inregistrarii: 13/03/2012 Mesaje: 0 Online
loati masuri urgente
 
 

iubirea_ta_e_vis a transferat puncte va rog frumos din respect fata de acest site sanctionati utilizatorul iubirea_ta_e_vis  am facut si raport si degeaba nu sa loat nici o masura va rog frumos sa va faceti datoria si sa sanctionati acest user 
iubirea_ta_e_vis asa cum scrie in regulament 

 
05-07-2012,23:06
#2
Vio525 Data inregistrarii: 23/04/2012 Mesaje: 8 Online
mai da sa loati
 
 

domnilor si doamnelori admini,acest domn dupa cum vedeti kiar are o mare problema,deci va rog si eu in gest de solidaritate kiar sa Looati masuri neaparat,da omul asta nu mai poa' sa doarma do'mle,da la el nu va ganditi deloc..? a facut kiar si raport si sa stiti ca se confirma : nu s-au looat masuri deloc,nici macar o masura nu s-a looat,dom'le respecta..... daca nu se vor loa masuri in viitorul apropiat io zic sa mergem la DD , asa ceva nu se poate do'mle

 
13-07-2012,14:59
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
cum se raporteaza un transfer
 
 
Citat de la respecta_si_vei_fi_respectat:

iubirea_ta_e_vis a transferat puncte va rog frumos din respect fata de acest site sanctionati utilizatorul iubirea_ta_e_vis  am facut si raport si degeaba nu sa loat nici o masura va rog frumos sa va faceti datoria si sa sanctionati acest user 
iubirea_ta_e_vis asa cum scrie in regulament 

Am verificat rapoartele pana in urma cu un an. Nu exista rapoarte in legatura cu transferuri pentru Iubirea_ta_e_VIS, ci doar rapoarte despre limbaj. Daca ai observat un transfer, atunci raporteaza cat mai aproape de eveniment sau mentioneaza macar ziua in care s-a petrecut acest transfer.


 
13-07-2012,15:03
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
dovezi sau informatii clare sunt necesare
 
 
Citat de la syf_1974:

vinde puncte scuze

Avem nevoie de momentul in care ai observat transferul acelor puncte pentru a verifica inainte de a lua masuri. Simpla ta declaratie cum ca s-au vandut nu e de ajuns, e nevoie de informatii sau dovezi clare.

O zi buna

 
13-07-2012,15:04
#5
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la syf_1974:

iubirea_ta_e_vis se stie ca e champions_league si vine puncte da nu se ia nici o masura contra lui mai mult ma provoaca pe mine si imi face raport pt jigniri e un user jalnic.daca nu se ia masuri inseamna ca ceva e la mijloc.

Orice utilizator care injura este sanctionat in urma vizualizarii conversatiei raportate.

 
23-07-2012,15:12
#6
1_miss_you Data inregistrarii: 10/07/2012 Mesaje: 3 Offline
dovezi clare?
 
 

Am inregistrari telefonice cu el cand imi oferea 100 de mil de puncte pe 100 de euro.am convorbiri pe messenger.se poate verifica ora si data convorbirilor si semnele ce le trimitea pe chatul de pe site de pe contul de champion.eu vorbeam cu el pe mess si faceam pe proasta si il puneam in timpul ala sa imi trimita semne pe chat sa vad daca e chiar el.va pot trimite convorbirile cand vreti si nu sunt singura care are.adevarul e ca nu vreti voi sa-l anulati.mai mult ca sigur e ceva la mijloc ca dovezi sunt.el insusi zicea intr-o convorbire ca transfera cat vrea pl lui ca admini nu au ce sa-i faca.am si convorbirea aceea.inchideti ochii cand e vb de el iar cand e vb de altii la cea mai mica greseala le-ati si inchis contu.in fine cam asa sta treaba in ziua de azi.va veti pierde jucatorii si veti ramane doar cu el pe site

 
31-08-2012,14:16
#7
LAURA_ANDRESAN Data inregistrarii: 11/09/2009 Mesaje: 3 Online
este adevarat
 
 
Citat de la syf_1974:

a vandut puncte la danut_espania el a recunoscut 15 milioane pe 50 euro

stiu sigur ca vinde puncte si totul se face de pe mess
si pe mine m-a abordat i-am facut raport dar am avut eu contul blocat si el nu a patit nimic...daca vreti sa faceti dreptate intrati pe id-u Negrut Andrei si de acolo va da toate datele inclusiv nr de tel unde se face tranzactia am si controlat daca este el punandu-l sa intre pe mess dupa alt nik sa vad daca el este si mai face transferurii fara sa fie sanctionat niciodata,,dovada stau toate raporturile impotriva lui.voi cauta si nr de tel si il voi lasa

 
Pagina 1 din 1
1