Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
04-07-2012,04:42
#1
Navigatorul Data inregistrarii: 23/06/2012 Mesaje: 16 Online
mdea.....
 
 

pa alti anulati ca transfera 100k iar pa alti ca transfera milioane nu faceti nimica nu loati nici o masura stimati admini in fata Dvs. ma inclin si stiu ca aveti puterea de a face ce vreti pa acest site ca doar Dvs. sunteti administratori acestui site dar: Vad cu nu prea va faceti dreptate stiati k : _champions_ligue_ a vandut contul (nikul) lui AcelasiTyby pe 500 de euro? stiati ca zale_dumbale-miss_blonde a vandut contul (nikul) corespondent_Tvr pe 100 de euro ???? infine acum ca _champions_ligue_  a vandut contul mai avea un alt nik asa iubirea_ta_e_vis care a transferat puncte sigur 100%  si nu ati loat nici o masura deci va rog eu frumos sa loati masuri urgente caci eu  un jucator ce joc de foarte mult timp pa site joc din 2008 si vam respectat ca vati facut mereu datoria dar incep sa cred ca nu va mai faceti treaba cum trebuie facuta ori ai avantajati pe acesti jucatori care fac bani din cauza Dvs. ori nustiu ce sa mai cred dar dac nu sanctionati acest jucator iubirea_ta_e_vis incep sa cred ca cchiar al avntajati ca Dvs. ai tineti partea si il ajutati acest utilizator a transferat puncte si Dvs. nu ati loat nici o masura  va rog frumos sa loati masuri urgente ca astfel pierdeti jucatori cu respect de pe acest site. Eu ma inclin in fata Dvs. si sper sa faceti dreptate si sa sanctionati contul (nikul) iubirea_ta_e_vis asa cum trebuie facut va multumesc nestimat.

 
13-07-2012,14:49
#2
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
Unele dintre aceste raspunsuri se gasesc si la Ajutor
 
 

Orice incalcare a regulamentului este sanctionata numai daca exista dovezi. Declaratiile altor jucatori sau poze cu discutii de pe YM! nu constituie dovezi deoarece pot fi usor manipulate spre dezavantajul oricarui utilizator de pe acest site.

Fie ca e transfer, injurii sau orice alt comportament interzis prin regulament, raportarea se face prin sistemul acestui site, cat mai aproape de evenimentul in cauza sau mentionand in casuta pentru descriere ora/ziua la care s-a produs ceea ce raportati.

In cazul injuriilor e necesar sa va aflati pe pagina in care e conversatia pentru ca sistemul sa preia continutul (dovada care va fi luata in considerare). Daca raportul nu contine conversatia pe care o mentionati in descriere, atunci raportul nu se ia in considerare din lipsa de dovezi.

Nu se anuleaza conturi numai pentru ca exista raport de transfer. Se scaneaza si analizeaza jocurile raportate si pe baza rezultatelor se ia o decizie. Daca e clar transfer, atunci suma nu conteaza. Regulamentul este aplicat tuturor utilizatorilor - inclusiv utilizatorilor VIP.

Nu se avantajeaza niciun user. Nu este in interesul site-ului ca utilizatorii sa vanda conturi, dar masuri se vor lua mereu numai daca exista dovezi clare, care nu pot fi contestate - astfel vrem sa evitam pedepsirea unor utilizatori in urma unor declaratii gresite sau intentionat eronate.

De vreme ce e greu de demonstrat "jocul pe mana", daca aveti suspiciuni in legatura cu jocul, atunci nu mai jucati la aceeasi masa cu utilizatorii in cauza pentru a nu le da sansa de a va lua punctele pe nedrept.

 
Pagina 1 din 1
1