Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
19-03-2012,18:30
#1
_mondialuu Data inregistrarii: 01/03/2012 Mesaje: 0 Online
miati inchis contul degeaba cu becali_mafiot va rog frumos verificati daca io am faul
 
 

laso dreaCU ca miati inchis 5 conturi

 
19-03-2012,20:00
#2
FARUL_CONSTANTA_ Data inregistrarii: 18/03/2012 Mesaje: 0 Offline
nu-ti mai pierde timpul.......
 
 

Acest site care a fost facut dintr`-o simpla distractie , s-a transformat in afacere pentru admini....ei vede DREPTATE numai la cei care cumpara puncte sau care dau telefoane si trimite bani.... acum 4-5 ani ,adminii faceau reclame pe tot feluri de site-uri sa aduc oameni aici.... si acum cand au peste 500.000 de utilizatori nu-i mai intereseaza ...cine achita puncte are parte :cool:....de exemplu am facut reclamatie in legatura cu zaIe_dumbaIe ca vandut puncte ,a avut 70.000.000 intr-o zi si a doua zi nu mai avea deloc .....din ce am vazut in regulament trebuia sa ia ban pe ip ....dar nu au facut decat sa anuleze contul respectiv.. zaIe_dumbaIe e miss_bIonde... el joaca pe mana cu alti fratii cu verii lui sa faca puncte si apoi vinde puncte... altii care doneaza 10.000 e anulat din start de fapt are ban pe ip:eek: acum ma astept ca adminii sa-mi stearga postarea ca de obicei ca le supara adevarul....nu e nimic am sa postez acelasi chiar de iau ban pe ip ...am ip dinamic si rotativ:cool: asta pt ca sa vada lumea de pe acest site ce fel de administratori sunteti ....adminii citesc postarile numai pe care le convine care nu ..le sterge...

 
19-03-2012,20:01
#3
admin Data inregistrarii: 30/11/-0001 Mesaje: 0 Offline
sanctiune pentru postat irelevant
 
 

Fiecare utilizator primeste in email motivul pentru care i-a fost anulat contul. Al tau a fost transfer de puncte cu caine_pana_la_moarte95.

Topic inchis.

 
Pagina 1 din 1
1