Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
19-03-2012,21:10
#1
FARUL_CONSTANTA_ Data inregistrarii: 18/03/2012 Mesaje: 0 Offline
ok.
 
 

mda asta am inteles ,dar trebuie neaparat sa inchizi topicul ? in legatura cu zaIe_dumbaIe ,miss_bIonde ce spuneti ? asta ne intereseaza pe noi cel mai mult, pt ca acel utilizator provoaca pe ceilalti sa`i enerveze si sa injure si apoi sa`i faca raport,acum ca vinde puncte ,face reclame pe messenger asta nu e nimic? sau aveti vrei relatie cu el ?:rolleyes:

 
19-03-2012,21:47
#2
admin Data inregistrarii: 30/11/-0001 Mesaje: 0 Offline
se sanctioneaza numai ce poate fi dovedit
 
 

am verificat statisticile, am vazut ca a transferat - a fost sanctionat impreuna cu toti utilizatorii implicati.

conversatiile de pe messenger nu tin de noi; zaIe_dumbaIe a fost anulat impreuna cu clonele sale. daca exista dovezi cum ca miss_bIonde a incalcat regulamentul, atunci cine le are poate sa le prezinte prin functia de raportare si nu vor fi ignorate.

cat despre provocari... atata timp cat sunt chestiuni ce tin de un anumit context pe care noi nu-l cunoastem si nu exista injurii sau jigniri, nu putem sanctiona utilizatorii; codul vostru special prin care va intepati unii pe altii pentru ca va cunoasteti nu priveste regulamentul acestui site.

daca se stie ca un utilizator asta urmareste, atunci ocoliti conflictul sau personajul care creeaza probleme; in noua varianta de site veti avea posibilitatea sa ignorati selectiv unii utilizatori si astfel se vor evita mai usor neplacerile.

aici se posteaza numai chestiuni legate de poker. asta e regulamentul forumului. pentru plangeri legate de alti useri sau transferuri exista functia de raportare. mai exista si thread-ul in care va este explicat de ce sunt inchise / sterse topic-uri. CITITI REGULAMENTUL FORUMULUI si topicul permanent despre "de ce?" :) http://joci.ro/forum/showthread.php?t=964

O seara faina si joc placut,
admin

P.S. Cacealmaua si panda fac parte din poker, altfel am juca toti cu cartile la vedere... ca sa nu fie niciun fel de surprize :))

 
Pagina 1 din 1
1