Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
04-03-2012,13:48
#1
k1doru Data inregistrarii: 28/09/2009 Mesaje: 0 Offline
pentru admini
 
 

domnu admin sunteti ruda cu acest user care injura ,nu va suparati? cum puteti sa imi spuneti mie ca nu a injurat cand a a postat pe minichat vorbe ca..citez' dau clanta lui mata' sau 'prostule'sau 'batran prost?????????????? chiar va bateti joc de noi p fata, sunt atatia jucatori care au vazut asta. nu p mn ma injurat ci pe OHARA care vad ca are avertisment pt limbaj inadecvat ....corect nimic de zis ,merita dar acest CAMPIONUL CAMPIONILOR care injura pe minichat pe fata cu nesimtire este invizibil pt dumneavoastra?

 
04-03-2012,14:16
#2
admin Data inregistrarii: 30/11/-0001 Mesaje: 0 Offline
 
 

Nu ai niciun raport facut de pe k1doru si niciun avertisment pentru raport fals.

Pe contul miki1717 ai primit avertisment pentru raport fals pentru ca ai raportat userul care era injurat (campionul_campionilor) de mai multe ori, desi nu continea injurii.

Niciunul din userii pe care i-ai raportat azi nu au cumparat nimic - nu ca ar conta - toti userii se supun acelorasi reguli, deci afirmatiile tale sunt nemasurate.

 
28-04-2012,22:53
#3
mauroandrei Data inregistrarii: 04/02/2012 Mesaje: 4 Online
 
 

vreau si eu sa stiu de ce contul parvati19 a fost anulat.nu gasesc nici un motiv.am fost la masa si jucam apoi dintro data mi sa spus ca am fost dat afara.ok nu trebuie sa stai la masa daca cineva nu vrea, dar cand am mai incercat sa intru nu am mai putut.de ce.este vb de cateva luni in urma si nici in momentul de fata nu pot intra.imi spune ca nu este utilizatorul sau parola introdusa corect desi nu este adevarata chestia asta.astept un raspuns de la admini

 
21-05-2012,12:40
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
contul parvati19 nu e anulat
 
 



Vad ca intrai din Galati. Contul este accesat acum din alta locatie. Nu suntem responsabili pentru raspandirea datelor utilizatorilor.

Daca inca mai ai control asupra adresei tale de email, schimba parola la email si cere schimbarea parolei contului de joci.ro ca sa-l poti recupera. Aici ai formularul de schimbare a parolei pentru contul de joci.ro. Succes si nu oferi altor utilizatori datele tale de contact.

 
Pagina 1 din 1
1