Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
29-11-2007,13:37
#1
cana3 Data inregistrarii: 26/11/2007 Mesaje: 0 Offline
pt adimi
 
 

ba deci ii jigodie siteu asta ma jur. Pe siteu doizece era mai fain care e faza daca vinzi pkte 1. Al 2 ziceti ca nu avem voie sa vindem pkte . 3 Jegu ala de cred...ca este un infect careu joaca numai pe o mana . Admin de kkt aia nu stii dar mie imi stergi contu cu 800k pe el munciti . la altii le plac cand il face cred...ca pe o mana nu ? si lu nu`i stergi contu. Si avertizeaza ca nu se vand pkte . ! ast rasp admin

 
29-11-2007,14:03
#2
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

[U]Regulile sunt aceleasi pentru toti si se aplica fara discriminare tuturor celor care le incalca[/U]. Daca una din reguli spune ca vanzarea de puncte este interzisa, atunci cel care incalca aceasta regula este sanctionat daca se dovedeste a fi adevarat.

Acesta a fost si cazul tau. Stiai ca nu ai voie sa vinzi puncte, si totusi ai vandut. Te-am sanctionat conform regulamentului si in baza unor dovezi reale.

Observam ca in continuare incalci regulamentul site-ului prin injurii aduse site-ului Joci.ro si adminului, din acest motiv ai un avertisment. De asemenea, prin exprimarea ta incoerenta nu doar incalci regulamentul forumului, dar aduci o jignire grava insasi limbii romane. Fie doar si pentru acest lucru postarea ta ar trebui sa fie stearsa fara nici o explicatie.

Sfatul nostru este sa accepti ca ai gresit si sa incerci sa fii corect de acum inainte. Topic inchis.

 
Pagina 1 din 1
1