Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
28-05-2012,19:38
#1
__CaMeLeOnUl__ Data inregistrarii: 30/09/2010 Mesaje: 22 Online
salut
 
 

Stimati admini luati masuri cu chatu-ul public ca nu merge sa faci raport te scoate din camera cand incerci sa faci raport app verificat chat-ul public in data de 28.05.2012 intervalul orei 19:00 19:30 ca m-a amenintat si nu am putut sa ii fac raport va rog frumos sa luati masuri stimati admini pentru a merge sa raportezi ca nu merge nu stiu dc va multumesc pentru intelegere si verificati ceea ce am spus in legatura cu user-name AcelasiTyby m-a amenintat si conform regulamentului trebuie masuri luate va multumesc inca odata pentru intelegere.

 
29-05-2012,15:08
#2
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
Raport - in curs de rezolvare
 
 

Multumesc pentru semnalare. Se lucreaza la rezolvarea problemei. Nu se poate verifica nicio conversatie fara raport - si dupa cum stii, azi n-a functionat. Voi reveni cu un post dupa repararea neregulii.

 
30-05-2012,00:01
#3
__CaMeLeOnUl__ Data inregistrarii: 30/09/2010 Mesaje: 22 Online
 
 

va multumesc frumos din suflet ca va faceti treaba cat puteti de bine si ca luati in considerare si cele spuse de mine. Dar  totusi user-name AcelasiTyby se lauda pe la lume ca ar detine numarul de contact al domnului Adi adminul nu stiu daca e normal asa ceva desi nu mi-se pare normal ce ar putea sa vorbeasca el cu domnul Adi ? deci nu mi-se pare normal asa ceva va rog sa vorbiti cu domnul admin Adi sa sa i-a o masura in aceasta privinta daca nu sa faceti si un numar de telefon la care sa putem suna si noi in caz de orice eventualitate va multumesc frumos din suflet desi mi-as dori din suflet sa vorbesc odata cu domnul Adi nu se poate dar alti se lauda ca are numarul lui de contact va rog frumos sa ii spuneti sa i-a o masura pentru ca nu e corect ca alti sa aibe numarul si alti nu va rog sa nu luati in nume de rau ceea ce am scris vreau doar sa fie ceva corect nu 1 sa aibe numarul si alti sa nu il aibe nu mi-se pare normal asa ceva va multumesc pentru intelegere .

 
30-05-2012,06:28
#4
ivone Data inregistrarii: 18/01/2012 Mesaje: 12 Online
 
 
Citat de la _champions_league_:

va multumesc frumos din suflet ca va faceti treaba cat puteti de bine si ca luati in considerare si cele spuse de mine. Dar  totusi user-name AcelasiTyby se lauda pe la lume ca ar detine numarul de contact al domnului Adi adminul nu stiu daca e normal asa ceva desi nu mi-se pare normal ce ar putea sa vorbeasca el cu domnul Adi ? deci nu mi-se pare normal asa ceva va rog sa vorbiti cu domnul admin Adi sa sa i-a o masura in aceasta privinta daca nu sa faceti si un numar de telefon la care sa putem suna si noi in caz de orice eventualitate va multumesc frumos din suflet desi mi-as dori din suflet sa vorbesc odata cu domnul Adi nu se poate dar alti se lauda ca are numarul lui de contact va rog frumos sa ii spuneti sa i-a o masura pentru ca nu e corect ca alti sa aibe numarul si alti nu va rog sa nu luati in nume de rau ceea ce am scris vreau doar sa fie ceva corect nu 1 sa aibe numarul si alti sa nu il aibe nu mi-se pare normal asa ceva va multumesc pentru intelegere .


Nu il cheama ,,ADI,, ci ,,ANDI,, si vezi ca nu mai este admin pe joci.ro de 2 ani.Si nu am nr de telefon,am doar adresa lui de messenger.Daca vrei ti/o pot da si tie ca sunt baiat bun, doar ma stii.Si pentru sIrenne am si eu o intrebare :sub postarea acestui,,om,, , _champions_league_,am avut si eu o postare.Unde a disparut?In neandru?Din cauza acestui ,,om,, s/ar putea sa ramaneti fara utilizatori la poker.Si asta datorita comportamentul vulgar si nesportiv la mesele de joc.Nu mai spun de telefoanele cu amenintari si injuraturi aduse utilizatorul _frumusica22_,si mesajele pe messenger pe care mi le trimite mie.Si crede/ma,si unui barbat i/ar fi rusine sa citeasca acele injuraturi si blesteme aduse copilului meu si sotiei mele.Daca asa crede el ca trebuie sa te comporti pe un site de socializare ,nimic de spus.Dar Dumnezeu are grija de fiiecare in parte.Poate si deeaia i/a dat palma care i/a dat/o.De suflet bun ce are.Bafta maxima,,omule,, ,asta este ultima postare a mea adusa la un comment de/a tau.Am ajuns la concluzia ca nu are rost.

 
30-05-2012,10:06
#5
Iubirea_ta_e_VIS Data inregistrarii: 23/12/2010 Mesaje: 18 Online
 
 
Citat de la AcelasiTyby:


Nu il cheama ,,ADI,, ci ,,ANDI,, si vezi ca nu mai este admin pe joci.ro de 2 ani.Si nu am nr de telefon,am doar adresa lui de messenger.Daca vrei ti/o pot da si tie ca sunt baiat bun, doar ma stii.Si pentru sIrenne am si eu o intrebare :sub postarea acestui,,om,, , _champions_league_,am avut si eu o postare.Unde a disparut?In neandru?Din cauza acestui ,,om,, s/ar putea sa ramaneti fara utilizatori la poker.Si asta datorita comportamentul vulgar si nesportiv la mesele de joc.Nu mai spun de telefoanele cu amenintari si injuraturi aduse utilizatorul _frumusica22_,si mesajele pe messenger pe care mi le trimite mie.Si crede/ma,si unui barbat i/ar fi rusine sa citeasca acele injuraturi si blesteme aduse copilului meu si sotiei mele.Daca asa crede el ca trebuie sa te comporti pe un site de socializare ,nimic de spus.Dar Dumnezeu are grija de fiiecare in parte.Poate si deeaia i/a dat palma care i/a dat/o.De suflet bun ce are.Bafta maxima,,omule,, ,asta este ultima postare a mea adusa la un comment de/a tau.Am ajuns la concluzia ca nu are rost.

e bine ca mie mi-a dat totusi o palma dumnezeu daca u zici asa dar sa fereasca dumnezeu ca soarta in viata nu se stie ma desteptule ;)  nu mi-se pare ceva aiurea sa razi de necazul altuia dar sa te fereasca Dumnezeu ca nu se stie roata se intoarce in viata asta nimic nu ramane neplatit ;) si cel ce m-a infestat va plati scump inaintea lui Dumnezeu mai devreme sau mai tarziu eu las totul in voia sorti nu imi fac dreptate cu mana mea zi doamne fereste si u ai un copil nu e frumos sa razi de alti ca dumnezeu iti poate da dar u sti sa critici doar si te-am citit de la inceput esti o persoana cu 1000 de fete razi de toata lumea si u le urmezi exemplele dupa aceia hai ca deja m-am plictisit de tine si toata lumea la fel ca stie si cum joci la ce stil de joc ai u m-as apuca de sah numai avea tupeu in  tine sa acuzi lumea de nu stiu ce cand u esti cu musca pe caciula

 
30-05-2012,10:10
#6
Iubirea_ta_e_VIS Data inregistrarii: 23/12/2010 Mesaje: 18 Online
 
 

sIrenne te rog cu multa stima si respect sa inchidem acest subiect ca sunt plictisit la maxim de acest personaj care joaca un rol fals si rade de toate lumea inchide acest topic multumesc eu ce am avut de zis am zis

 
30-05-2012,16:35
#7
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
CLOSED - inafara subiectului
 
 

acest thread a fost inchis datorita irelevantei in forum

 
Pagina 1 din 1
1