Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
06-08-2012,16:40
#1
armaX Data inregistrarii: 09/04/2011 Mesaje: 8 Online
 
 
Citat de la cavaleru511:

acest site o sa raman cat de curand fara jucatori putin cate putin se rareste jucatori finca dumneavoastra administratori anulati pe cei care nu trebuie anulati nu judecati corect si va merge site-ul de 2 saptamani greu rau ma chinui cate o ora 60 de minute 
3600 secunde si tot nu reusesc sa intru pa site aveti un bug rezolvati problema cat mai curand ca o sa ramaneti fara jucatori la poker ;) bafta dar sa stiti ca nu faceti bine nu judecati corect  mereu infine nimeni nui perfect cu totii avem defecte sanatate eu unul nam sa mai intru pa acest site ca cred ca ai penibil puteti sterge posatarea eu nu am postat sa vada lumea eu postez doar sa vedeti voi administratori....

Pe administratori nu ii intereseaza ca nu le merge site-ul si ca au o gramada de bug-uri...asa ca stai calm...iti recomand sa faci alt lucru decat sa mai intri pe acest site..!

 
09-08-2012,14:10
#2
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la cavaleru511:

acest site o sa raman cat de curand fara jucatori putin cate putin se rareste jucatori finca dumneavoastra administratori anulati pe cei care nu trebuie anulati nu judecati corect si va merge site-ul de 2 saptamani greu rau ma chinui cate o ora 60 de minute 
3600 secunde si tot nu reusesc sa intru pa site aveti un bug rezolvati problema cat mai curand ca o sa ramaneti fara jucatori la poker ;) bafta dar sa stiti ca nu faceti bine nu judecati corect  mereu infine nimeni nui perfect cu totii avem defecte sanatate eu unul nam sa mai intru pa acest site ca cred ca ai penibil puteti sterge posatarea eu nu am postat sa vada lumea eu postez doar sa vedeti voi administratori....

Zecile de conturi clona pe care le-ai creat au fost sterse fie pentru transfer, fie pentru ca nu sunt permise decat 2-3 care sa nu joace impreuna. Citeste te rog regulamentul.

Cat despre bug-uri, raporteaza bug-ul prin butonul special destinat bug-urilor conform procedurii postate la Anunturi administrative. Raspund mai rar pentru ca la asta lucram - bug-uri.

 
14-08-2012,10:39
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la cavaleru511:

oare cum se face ca nu puteti sa rezolvati odata problema asta vreau si eu un rsapuns am avut un cont ce lam indragit atat de mult si Dumneavoastra admini lati anulat se poate oare sa al iau inapoi va rog frumos platesc fac ce vreti orice pa lumea asta nu mai sa al iau inapoi  va rog frumos si as vrea si eu mai multe detali despre Dumneavoastra . uni spun ca aveti sediul prin moldova iasi cv de genu daca puteti sa imi lasati o adresa de ym sau un numar de telefon e urgent vreau sa discut cu un administrator cv urgent va rog frumos... :)

Foloseste formularul de contact sau adresa info@joci.ro pentru orice urgente legate de conturi sau site.

 
16-08-2012,00:01
#4
cavaleru511 Data inregistrarii: 28/07/2012 Mesaje: 11 Online
Multumesc frumos
 
 
Citat de la sIrenne:

Foloseste formularul de contact sau adresa info@joci.ro pentru orice urgente legate de conturi sau site.

esti de treaba sirenne :)

 
Pagina 1 din 1
1