Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
16-02-2008,11:28
#1
cristis_2005 Data inregistrarii: 26/11/2007 Mesaje: 0 Offline
furtul de puncte
 
 

ce pot sa fac daca mi sau furat punctele exista vreo rezolvare:confused:va rog ajutati ma

 
16-02-2008,17:54
#2
nicu_niculay2000 Data inregistrarii: 07/02/2008 Mesaje: 0 Offline
dragi admini,sunt NICU_NICULAY2000
 
 

de ce trebuie sa suportam mereu acesti indivizi care adreseaza injurii tuturor,vorbesc vulgar si injura,chiar nu se poate face ceva in privinta lor
nu stiu daca va citi cineva acest mesaj ,sau daca il va lua in seama,dar va rog gasiti o rezolvare la aceasta problema,nu sunt numai eu jignit pe acest site. skaraoski, jigneste pe oricine,de ce nu este sanctionat,de ce ? unde este dreptatea ?

 
16-02-2008,18:35
#3
nicu_niculay2000 Data inregistrarii: 07/02/2008 Mesaje: 0 Offline
dragi admini,sunt NICU_NICULAY2000
 
 

cine este acest skaraoski sa ma jigneasca pe mine si pe multi altii,nu se poate face ceva impotriva celor care injura si vorbewsc vulgar ?
trebuie sa gasiti o solutie pentru acest gen de oameni.care nu au bun simt.ei sunt niste ratati
cel putin asa ai vad eu

 
16-02-2008,20:37
#4
Mafia_FM Data inregistrarii: 14/01/2008 Mesaje: 0 Offline
raspuns la problema ta
 
 

mai tovarasu` meu, de ce te revolti asa de mult k te`a injurat unu`, ce mama dracului , parca esti un copil din ala retardat care paraste la mama lui tot ce a vazut. dak te`a injurat - injura`l inapoi.

 
17-02-2008,07:35
#5
Nicu1975 Data inregistrarii: 15/01/2008 Mesaje: 0 Offline
dargi admini,SUNT NICU1975
 
 

As Vrea Sa Se Poata Lua Atitudine Impotriva Celor Care Nu Au Bun Simt,vorbesc Urat,si Jignesc Pe Toti Jucatorii,pentru Ca Nu AI Primesc La Masa De Joc. Va Rog Sa Va Ganditi,nu Numai Eu Am Fost Injurat,nu numai mie mi s-a vorbit urat,ci Si Alti Jucatori De Pe Acest Site. Va Rog Sa Gasiti O Rezolvare La Aceasta Problema.sper sa existe intelegere din partea voastra. VA MULTUMESC.

 
18-02-2008,12:08
#6
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la cristis_2005:

ce pot sa fac daca mi sau furat punctele exista vreo rezolvare:confused:va rog ajutati ma



Din partea noastra s-au luat toate masurile pentru ca un cont sa nu fie "spart". Daca ti-au fost furate puncte inseamna ca cineva iti stie datele tale personale, schimba-ti de urgenta parola!
De asemenea, iti poti securiza singur contul tinand cont de sfaturile din pagina noastra de Ajutor: http://joci.ro/ajutor/cum-pot-fi-sigur-ca-nu-imi-"sparge"-nimeni-contul.html

 
18-02-2008,12:09
#7
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
Raportati corect userii care gresesc daca doriti sa luam masuri!
 
 
Citat de la Nicu1975:

As Vrea Sa Se Poata Lua Atitudine Impotriva Celor Care Nu Au Bun Simt,vorbesc Urat,si Jignesc Pe Toti Jucatorii,pentru Ca Nu AI Primesc La Masa De Joc. Va Rog Sa Va Ganditi,nu Numai Eu Am Fost Injurat,nu numai mie mi s-a vorbit urat,ci Si Alti Jucatori De Pe Acest Site. Va Rog Sa Gasiti O Rezolvare La Aceasta Problema.sper sa existe intelegere din partea voastra. VA MULTUMESC.




Desi am mai raspuns in nenumarate randuri la probleme asemanatoare, se pare ca sunteti prea comozi ca sa verificati topicuri mai vechi ori ca sa aruncati o privire peste pagina noastra de intrebari frecvente de la Ajutor.

Asa ca am sa repet pentru utilizatorii mai noi: nu putem lua masuri contra unui user doar pentru ca voi il "parati" pe forum. Nu stim daca este adevarat. E cuvantul vostru contra cuvantului lui. Pentru a lua masuri concrete avem nevoie de dovezi. Si ca sa primim acele dovezi avem nevoie ca voi sa RAPORTATI CORECT USERII CARE INCALCA REGULAMENTUL IN VRE-UN FEL. Vedeti in pagina de Ajutor cum: http://joci.ro/ajutor/sunt-jucatori-...ti-masuri.html

ORICE JUCATOR CARE A GRESIT ESTE SANCTIONAT!

Va reamintim de asemenea ca oricand puteti vedea ce sanctiuni acordam si cui in pagina de Jucatori Sanctionati: http://joci.ro/sanctiuni(1).html

Regulile dupa care userii sunt sanctionati le puteti vedea in pagina de Regulament: http://joci.ro/regulament.html

Atentie: doar daca ati raportat corect un utilizator si el intr-adevar a gresit va fi sanctionat. Daca ati iesit de la masa de joc, ori din camere si abia apoi va intoarceti si raportati nu este ok, nu vom mai primi dovezile.

 
19-02-2008,21:43
#8
Birbo Data inregistrarii: 17/02/2008 Mesaje: 0 Offline
Salz
 
 

Salz cum fac si eu sa imi dea cneva puncte !! ca nu pot sa joc poker !:+ plz astp rasp :D

 
20-02-2008,09:09
#9
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
Pagina Ajutor - cautati acolo inainte sa intrebati pe Forum.
 
 

Inainte sa intrebati pe Forum, verificati daca nu cumva raspunsul la intrebare il gasiti in pagina Ajutor ;)

Nu are voie nimeni sa va doneze/vanda puncte pentru ca se incalca regulamentul. Cine face asta va avea contul suspendat definitiv. La fel si cel care primeste/cumpara.

Cine ramane fara puncte trebuie sa se regenereze. Cum? Vedeti in pagina Ajutor: http://joci.ro/ajutor/nu-mai-am-puncte-ce-fac.html

 
23-02-2008,20:41
#10
cristis_2005 Data inregistrarii: 26/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

Pot FacE CEva Daca Am Aflat Cine Mi-a Furat Punctele

 
Pagina 1 din 2
12