Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
08-01-2008,14:21
#1
nimeni2 Data inregistrarii: 28/12/2007 Mesaje: 0 Offline
mereti ma cu site-ul vostru
 
 

aveam cinta la dama shi am iesit de la masa dar defapt eu tot acolo am fost
amu eu ce sa mai inteleg din treaba voastra cu cute site securizat... ce mama focului m-a scos afara adica pur shi simplu m-am uitat cu persoana cu care am jukat a castigat shi el fara sa vrea , m-a intrebat de ce am iesit afara ??? va dati seama am iesit afara cu chinta ka dama ca mie nu imi place sa gastig ... foarte frumos din partea voastra... ma multumesc si sper sa ma intelegeti...
mau cam prins nervi . o zi buna

 
08-01-2008,14:48
#2
Ace Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 2 Offline
 
 

Cel mai probabil ti-a cazut legatura la internet in acel moment.

Data viitoare te rog sa faci un efort sa scrii coerent pentru ca postul tau contravine [URL="http://joci.ro/forum/announcement.php?f=4"]regulamentului si va fi sters fara nici un avertisment.

 
08-01-2008,20:45
#3
nimeni2 Data inregistrarii: 28/12/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

de ce ??? si auzi dumnule cum sa imi cada netu daca am fost la masa puteam sa scris sa fac ce vreau numai sa castig nu m-ati lasat .asta da scuza pt dumneavostra . eu cu ce sa ma scuz? defapt de ce sa ma scuz? voi faceti legea? Bine atunci fiti CORECTI eu unu am intrat sa jok nu sa ma uit la alti cum joaka shi eu sa ies cand aveti voi chef.. pe deasupra sa am destule spuncte shi castigul asigurat . oare ma intreb faceti si voi ca cei de pe neogen????
lamuriti-ma ...

 
08-01-2008,22:32
#4
calipso Data inregistrarii: 04/12/2007 Mesaje: 0 Online
Ai Dreptate
 
 

sustin punctul tau de vedere!

 
09-01-2008,11:04
#5
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Pentru nimeni2: Site-ul exista pe piata din toamna, iar jocurile mai au inca erori, nu e vorba ca "nu te-am lasat sa castigi" sau ca nu suntem noi corecti. Nu suntem mandri ca se intampla asa, din acest motiv lucram la remedierea bug-urilor si la imbunatatiri. Doar ca nu putem face totul atat de repede pe cat v-ati dori voi.

Totodata tinem sa precizam ca nu ne comparam si nu ne vom compara cu nimeni, toate jocurile sunt dezvoltate de la 0, tinand cont de regulile stiute de majoritatea jucatorilor, dar fara sa copiem ce exista deja pe piata. De asemenea, faptul ca suntem stricti in privinta regulilor si aplicam sanctiuni demonstreaza ca nu ne dorim jucatori cat mai multi cu orice pret, ci ne dorim jucatori care sa se respecte intre ei si sa pastreze o atmosfera de joc civilizata.

PS. Ti-a fost atrasa atentia la primul post datorita exprimarii. Pentru o buna comunicare regulamentul forumului cere sa te exprimi coerent si sa folosesti corect limba romana. Astfel te vei putea face mai usor inteles.

 
09-01-2008,19:47
#6
nimeni2 Data inregistrarii: 28/12/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

Lara iti multumesc pentru raspuns si eu vreau ca orice om sau client al vostru sa ma joc ,imi face placere sa particip la cateva dintre jocurile dumneavoastra ,dar fiind data problema m-a cam luat si pe mine cu nervi sper sa nu va fi deranjat prea tare ,totusi as dori sa nu ma chinuiesc sa fac ceva puncte si apoi sa le pierd dintr-o prostie. Daca ma intelegeti va multumesc.

O zi buna si sauzim de bine.

 
Pagina 1 din 1
1