Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
01-03-2019,14:55
#1
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
Atentie tavanuu!
 
 

Adminu! sunt un barbat care nu se vaicareste niciodata te am respectat ca om in  primul si te voi respecta cat voi juca aici dar o critica merge si de jos in sus si de sus in jos ca suntem barbati. intradevar mai iau pe ici colo in balon pe unu si altul dar cei mai multi dintre ei chiar merita dar cei mai multi dintre ei provoaca si nu sunt genul sa nu ripostez asta odata si a 2 a voi schimbati regulament din mers. la inceput se numea ajutor pana la 200k dc nu ma insel acum il numiti transfer si sanctiunile nu sunt aceleasi ba vad anulat ba 3 15 zile tusa si nu vad egalitate. s a dat voie cu conturi multiple dupa care  decat 3 ce ati prins ati anulat dar fara sa dati un termen. multi aveau puncte cumparate deci au investit si normal era sa i lasati cu 3 conturica poate nu au apucat sa citeasca emailatul ce la ti trimis si ar mai fi dar sa tragem concluzia. SA NU DAI CU BOLOVAN DUPA PUI DE MOROSAN! Adica ma refeream la ridicat piatra

 
04-03-2019,08:33
#2
Antonn_70 Data inregistrarii: 16/11/2017 Mesaje: 5 Offline
atentie costinesti
 
 

am auzit ca epava de la costinesti s-a scufundat si cä dä bine sä-ti faci selfie cu ghiuvetele din restaurante in seara de revelion. 

 
04-03-2019,14:46
#3
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la Antonn_70:

am auzit ca epava de la costinesti s-a scufundat si cä dä bine sä-ti faci selfie cu ghiuvetele din restaurante in seara de revelion. 

vorbele tale sunt reproduse ca un papagal nu pt ca nu ai fi, de la o dobitoaca care de ani buni ca nu i am dat ce vroia ptr ca nu este genul meu ma sicaneaza si te ai gasit tu dobitocule care nu sti sa te mai intorci acasa de la poarta sa  o reproduci. decat sa fi un retard mai bine iti refuzai nasterea. Sigur erai in castig

 
06-03-2019,00:13
#4
Antonn_70 Data inregistrarii: 16/11/2017 Mesaje: 5 Offline
 
 
Citat de la Juliyen:

vorbele tale sunt reproduse ca un papagal nu pt ca nu ai fi, de la o dobitoaca care de ani buni ca nu i am dat ce vroia ptr ca nu este genul meu ma sicaneaza si te ai gasit tu dobitocule care nu sti sa te mai intorci acasa de la poarta sa  o reproduci. decat sa fi un retard mai bine iti refuzai nasterea. Sigur erai in castig

esti  bun ! bv ! stii sa scrii---dar caracterul meu nu-mi permite sa-ti scriu pe masura. am avut o educatie diferita de a ta si sant nascut-crescut in bucwresti. mai toti santem obisnuiti cu tn si stim cam ce "poti".   adminii nu se pot sesiza pt ce ai scris ?  rog adminii sa i-a masuri--multumesc

 
06-03-2019,23:02
#5
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la Antonn_70:

esti  bun ! bv ! stii sa scrii---dar caracterul meu nu-mi permite sa-ti scriu pe masura. am avut o educatie diferita de a ta si sant nascut-crescut in bucwresti. mai toti santem obisnuiti cu tn si stim cam ce "poti".   adminii nu se pot sesiza pt ce ai scris ?  rog adminii sa i-a masuri--multumesc

Mai cocosel invata sa scri corect intelegi? poate ca ai pe cineva in neamul tau mai destupat ceea ce nu cred si sa  te mai recicleze dar nu ca un pet nepotul lui Bucurbasitule!

 
06-03-2019,23:21
#6
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
clovn
 
 

Tot aici ai ramas ma clovnule? nu s-au saturat adminii de tine? esti singurul care are voie cu 3 conturi si culmea esti saptamanal avertizat s-au banat si tot nu scapam de tine?

 
10-03-2019,01:28
#7
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

Tot aici ai ramas ma clovnule? nu s-au saturat adminii de tine? esti singurul care are voie cu 3 conturi si culmea esti saptamanal avertizat s-au banat si tot nu scapam de tine?

ba s au fa cum vrei sa ma adresez ca apelativ? toti  avem voie 3 conturi libidinosule vad ca te roade invidia iar de avertizari si sanctiuni nici macar exilat in banat doar poate in cel sarbesc mai plosnita

 
11-03-2019,22:22
#8
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la Juliyen:

ba s au fa cum vrei sa ma adresez ca apelativ? toti  avem voie 3 conturi libidinosule vad ca te roade invidia iar de avertizari si sanctiuni nici macar exilat in banat doar poate in cel sarbesc mai plosnita

bine ma clovnule , la cate avertizari ai avut, trebuia sa fii abanat de mult, dar vorba aia.....un clovn pe site e bun.Si FA sa ii zici cui ti'a dat viata.

 
12-03-2019,08:51
#9
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

bine ma clovnule , la cate avertizari ai avut, trebuia sa fii abanat de mult, dar vorba aia.....un clovn pe site e bun.Si FA sa ii zici cui ti'a dat viata.

fa basina puturoasa uita te in in mucideiul tau

 
05-04-2019,23:57
#10
__NASUL Data inregistrarii: 07/10/2010 Mesaje: 108 Online
adminii
 
 

hai bonjour! mai ce tot aveti de ma sanctionati frecvent, unde vdeti voi sanctiunea deap;icat ?in vanga ,dochia ,baba etc. pai voi vedetijigniri un niste comparatii? pai atunci credeti ma voi ar ca trebui sa confruntati dictionarul sincer. nu ar fi prima oara cad am avut certitudinea ca sunt sanctionat pe nedrept dar am tot  tacut nu v am imputat nimik de cele mai multe ori ati nimeritdar in ultima perioada o vedeti cu raport pe una ca ro alias extreme  sau rose...care e una si aceiasi care imi strica ziua de cand apare si motivul il stiti si voi. rugaminte mare lasati ma sa jok si cand ma sanctionati cantariti mai justificat. va salut!

 
Pagina 1 din 2
12