Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 3
123 
 
Vezi primul necitit
 
11-03-2015,17:56
#1
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
Conturi blocate pentru verificari
 
 

Urmatoarele conturi sunt blocate pentru verificari in urma suspiciunilor de frauda (transfer de puncte):
mustaciosul_
 _misterios
ghici_cine_sa_ntors
lorettm
inger_salbatic_
warre


 
12-03-2015,11:56
#2
speaker Data inregistrarii: 05/01/2015 Mesaje: 60 Online
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Urmatoarele conturi sunt blocate pentru verificari in urma suspiciunilor de frauda (transfer de puncte):
mustaciosul_
 _misterios
ghici_cine_sa_ntors
lorettm
inger_salbatic_
warre


asa cum ai verificat si in cazul meu????? au trecut 2 luni, DE CE AI INCHIS CONTUL raf_ella???? E jenant de penibil, oare chiar nu ai putina demnitate???... dar stii ce este amuzant sunt persoane aici de la care nu avem pretentii si chiar unii dintre ei se amuza pe seama ta   stii de ce ?? a gresi este omeneste dar daca nu recunosti si nu incerci sa repari ceva esti  mai prejos decat oricine....

 
12-03-2015,21:17
#3
iuli_an83 Data inregistrarii: 09/03/2015 Mesaje: 3 Online
Pentru TheAnnihilator
 
 

domnule admin,ce lea-ti facut madutzei_1991 si lu tomici ptr joc nesportiv? VA spun eu,nimic.nu sa luat nici-o masura inpotriva lor.De ce?

 
12-03-2015,21:19
#4
iuli_an83 Data inregistrarii: 09/03/2015 Mesaje: 3 Online
 
 

sa-mi spune-ti si mie daca se poate juca asa,sa stiu si eu

 
17-03-2015,20:07
#5
CIOCANELE_PUI Data inregistrarii: 10/03/2015 Mesaje: 1 Online
acelasi lucru
 
 
Citat de la iuli_an83:

domnule admin,ce lea-ti facut madutzei_1991 si lu tomici ptr joc nesportiv? VA spun eu,nimic.nu sa luat nici-o masura inpotriva lor.De ce?

acelasi lucru si cu ssady care ia transferat lui pitycut pe fata la king la masa 498 azi 240k tot nici o masura inseamna ca sint protejati ai site-lui

 
27-03-2015,10:49
#6
miaparax01 Data inregistrarii: 20/10/2009 Mesaje: 2 Offline
conturi blocate pentru verificari
 
 

bai fratiilor nu va mai luati voi dupa vorbele lumii cu transferul de puncte eu mi-am transferat singur punctele si mi-ai dat block la ambele conturi vroiam sa ii dau un cont lu fratele meu si voi mi-ati dat block dati-mi banii pe ce am investit acolo

 
27-03-2015,10:59
#7
miaparax01 Data inregistrarii: 20/10/2009 Mesaje: 2 Offline
acelasi lucru
 
 

spuneti-mi si mie o gramada de oameni investesc bani aici bani munciti nu bani furati si se gaseste cate unu dala care nu are puncte cerseste si iti face reclamatie si iti blocheaza contul pur si simplu fara motiv oare o fi frumos sa pierzi banii aiurea returnati fratiilor banii inapoi sau lasati lumea sa joace nu mai blocati conturi dupa vorbe ce atatea transferuri si altele daca ajuti pe cineva si ii dai niste puncte asta nu inseamna frauda dar daca voi adminilor urmariti sa vedeti manarii la mese cum te ard paia ii lasati in pace nu le ziceti nimik

 
29-03-2015,18:22
#8
ScufitaAlba Data inregistrarii: 06/02/2015 Mesaje: 10 Online
 
 
Citat de la miaparax01:

spuneti-mi si mie o gramada de oameni investesc bani aici bani munciti nu bani furati si se gaseste cate unu dala care nu are puncte cerseste si iti face reclamatie si iti blocheaza contul pur si simplu fara motiv oare o fi frumos sa pierzi banii aiurea returnati fratiilor banii inapoi sau lasati lumea sa joace nu mai blocati conturi dupa vorbe ce atatea transferuri si altele daca ajuti pe cineva si ii dai niste puncte asta nu inseamna frauda dar daca voi adminilor urmariti sa vedeti manarii la mese cum te ard paia ii lasati in pace nu le ziceti nimik

"Important: Sunt tolerate 2-3 conturi la un jucator cu
conditia sa nu se faca transfer de puncte intre ele si sa nu fie
folosite pentru hartuire si injurii. Fiecare cont trebuie sa reflecte
corect vechimea si valoare lui."
Daca citeai regulamentul vedeai si chestia asta. Si ca in toate jocurile de pariere...nu te obliga nimeni sa-ti bagi banii in asa ceva, iar banii investiti in jocuri de noroc nu se returneaza. Trebuia sa stii si lucrul asta atunci cand ai bagat banii munciti aici, ca asta nu este un site care sa iti ofere bunuri materiale. Decat niste puncte amarate, care oricum nu aveai ce face cu ele.
P.S.: Nu sunt avocata site-ului, dar asa de bine ma simt cand "va trage" si voua clapa...ca din cauza voastra s-a distrus site-ul si nu mai este unul intreg pe aici.Sa nu mai suferiti atata de voi cu punctele alea "muncite".
Bravo admin, se pare ca incepi sa te trezesti la realitate.

 
01-04-2015,19:51
#9
ScufitaAlba Data inregistrarii: 06/02/2015 Mesaje: 10 Online
 
 
Citat de la __SFINXUL__:

AUZIZEM CA EPAVA DE LA COSTINESTI SE SCUFUNDASE

Iar te bagi ca musca? Mai bine baga capul in wc, trage apa si fa o gargara ca sa te mai clatesti si tu in gura ca numai aberatii scoti.

 
11-04-2015,01:18
#10
ScufitaAlbaa Data inregistrarii: 11/04/2015 Mesaje: 10 Offline
 
 
Citat de la __SFINXUL__:

saraca 30 de conturi si ma vb pe mine acritura

BzzzzzBzzzzz....Bai smecher in pampers urmeaza.mi sfatul si fa o gargara, ca sa.ti mai clatesti gura si creierul, ca ti.am mai zis eu aberezi in prostie.

 
Pagina 1 din 3
123