Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
14-01-2008,10:07
#1
GaBy_NeBuNu Data inregistrarii: 14/01/2008 Mesaje: 0 Offline
Hey Admini
 
 

sal,sunt gabrielosm, am inteles ca, contu meu a fost stes pt ca am vandut puncte!!!!!!1.Vindeau mai multi puncte 2.Nu am vandut nici 1 punct
Mi se pare o prostie sa iti fie sters account pt ca ai zis "vand puncte" pt ca oricinie care joaca pe joci.ro 95% nici nu citeste regulile.mi-ati sters si cel de-al 2 account gabrieloss nush dc mi l-ati sters si pe ala ca cu ala aveam doar 1000 de pct si nu am vandut punte.Voi stiti cat m-am chinuit sa fac punctele alea pe gabrielos????nu am dormit noaptea.deci va rog sa imi dati contu inapoi si punctele 230k atat aveam si o suspendare de 3 zile sau o saptamana cat vreti voi dar va rog sa imi dati accountu si puntele plssss PROMIT CA NU SE VA MAI INTAMPLAT.
NU STIAI CA NU AI VOIE SA VINZI (NU AM VANDUT NICI 1 PUNCT)
Va rog ajutati-ma plssssssss

 
14-01-2008,10:50
#2
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Gaby, regulile sunt aceleasi pentru toti. Indiferent daca le citesti sau nu, necunoasterea lor nu te absolva de vina atunci cand le incalci. Te credem cand spui ca nu esti singurul care face asta, dar, ca si in realitate, unii scapa pentru ca nu au fost inca raportati sau gasiti. Chiar daca ai apucat sa vinzi puncte sau nu, asta nu mai are importanta. [U]Contul ramane suspendat[/U]. Ca si tine, si noi respectam un regulament si trebuie sa fim impartiali la aplicarea sanctiunilor. Deci nu putem face exceptie pentru nimeni.

Al doilea cont a fost sters pentru ca este clona. Daca citesti regulamentul, si apropo, iti ia doar 3 minute, ai sa vezi ca si conturile multiple sunt interzise.

Vad ca ai cont nou acum, tot ce poti sa faci in continuare e sa ai grija la cateva reguli simple si vei fi respectat.

 
14-01-2008,15:20
#3
GaBy_NeBuNu Data inregistrarii: 14/01/2008 Mesaje: 0 Offline
punctele
 
 

ok,am intels
dar ce se va intamplat cu punctele ??nu se pot da inapoi?

 
14-01-2008,15:40
#4
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Din pacate nu iti putem indeplini nici aceasta rugaminte. Avem statistici interne pentru fiecare cont in parte si nu putem transfera date ori puncte dintr-un cont in altul sub nici o forma.

 
Pagina 1 din 1
1