Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
17-07-2013,13:50
#1
kamley Data inregistrarii: 07/09/2012 Mesaje: 3 Online
Mesaj Pentru Domnul Admin / Sirene Helper
 
 

Buna ziua am trimis un E-Mail la Dnv in care ceream permisiunea de a posta logo-ul dnv "Joci.ro" pentru a aduce noi jucatorii pe site de aceea daca se poate sa imi dati acordul si permisiunea pentru a posta si face reclama la site-ul dnv astept un raspuns.
Multumesc.                                                                                                                         18- Jul - 2013

 
22-07-2013,18:23
#2
kamley Data inregistrarii: 07/09/2012 Mesaje: 3 Online
Mesaj Pentru Domnul Admin / Sirene Helper
 
 
Citat de la kamley:

Buna ziua am trimis un E-Mail la Dnv in care ceream permisiunea de a posta logo-ul dnv "Joci.ro" pentru a aduce noi jucatorii pe site de aceea daca se poate sa imi dati acordul si permisiunea pentru a posta si face reclama la site-ul dnv astept un raspuns.
Multumesc.                                                                                                                         18- Jul - 2013

Buna ziua am trimis un E-Mail la Dnv in care ceream permisiunea de a
posta logo-ul dnv "Joci.ro" pentru a aduce noi jucatorii pe site de
aceea daca se poate sa imi dati acordul si permisiunea pentru a posta si
face reclama la site-ul dnv astept un raspuns.

Multumesc.                                                                                                                        
18- Jul - 2013

 
27-07-2013,13:01
#3
Vio_2010 Data inregistrarii: 27/11/2010 Mesaje: 31 Online
 
 
Citat de la kamley:

Buna ziua am trimis un E-Mail la Dnv in care ceream permisiunea de a
posta logo-ul dnv "Joci.ro" pentru a aduce noi jucatorii pe site de
aceea daca se poate sa imi dati acordul si permisiunea pentru a posta si
face reclama la site-ul dnv astept un raspuns.

Multumesc.                                                                                                                        
18- Jul - 2013



ce iti ceri permisiunea ca tu te dai admin pe la cazino

 
31-07-2013,13:46
#4
DNSxx Data inregistrarii: 01/02/2013 Mesaje: 9 Offline
sirrene
 
 

Am achizitionat un bachet de puncte BRONZE am primit codul iar cand l-am bagat a scris "Codul introdus este invalid". Faceti ceva ca nu am dat degeaba 3euro...MUltumesc.

 
Pagina 1 din 1
1