Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
24-04-2013,23:31
#1
jhoatan Data inregistrarii: 30/08/2012 Mesaje: 2 Online
NELAMURIRI
 
 

SI INCA CEVA SUNT PERSOANE CARE EU NU LE-AM VAZUT DE CIN JOC EU AICI DE 2 ANI SI DINTRO-DATA APAR CU CITE  10  15   SAU 20    DE MILIOANE MA INTREB SI EU DE UNDE AU FACUT ACELE PUNCTE FARA SA JOACE ?

 
03-05-2013,15:39
#2
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

cel mai probabil au cumparat la un moment dat si n-au mai jucat de ceva timp

 
21-05-2013,13:15
#3
pandora_sweet Data inregistrarii: 11/03/2010 Mesaje: 2 Online
 
 

cum se face ca fara sa jignesc cu absolut pe nimeni azi la pokar intrind doar la masa de joc
dupe mine intra alt jucatorma injura ca am intrat normal la masa de joc pe privat recunosc ca iam raspuns la fel tot pe prv dar eu anulat cu campionu 01 iar el nu a patit nimic este foarte corect da multumesc cred ca mai repede sunt eu hartuit de admini cum am intrat gata anulat jajajajajaja  cit o sa aveti site si ma jigneste cineva mai ales aiurea sau degeaba ripostez asta sunt eudar sa anulati asa la comanda cred ca este foarte urit

 
04-06-2013,16:41
#4
SALAMPISU Data inregistrarii: 04/09/2010 Mesaje: 1 Online
draga sirenne
 
 

deci revin cu mai mute rugaminti dc nu anulati conturile care fac transfer am scris o gramada de raporturi dar vad ca anulati numai saraci nu? am uitat vipurile cumpara de la site si daia nu sunt anulati pacat de site ca voi suntetiprea penali uni din voi eu rec ca am tranferat si nu am zis niciodata nimic dar cand fac raport va rog sa va uitati mai bn pe el da?

 
04-06-2013,21:43
#5
Fanta_Plata Data inregistrarii: 03/02/2013 Mesaje: 8 Online
 
 
Citat de la SALAMPISU:

deci revin cu mai mute rugaminti dc nu anulati conturile care fac transfer am scris o gramada de raporturi dar vad ca anulati numai saraci nu? am uitat vipurile cumpara de la site si daia nu sunt anulati pacat de site ca voi suntetiprea penali uni din voi eu rec ca am tranferat si nu am zis niciodata nimic dar cand fac raport va rog sa va uitati mai bn pe el da?

Invata ma sa scrii

 
05-06-2013,06:15
#6
Dylyul Data inregistrarii: 18/06/2011 Mesaje: 11 Online
 
 
Citat de la SALAMPISU:

deci revin cu mai mute rugaminti dc nu anulati conturile care fac transfer am scris o gramada de raporturi dar vad ca anulati numai saraci nu? am uitat vipurile cumpara de la site si daia nu sunt anulati pacat de site ca voi suntetiprea penali uni din voi eu rec ca am tranferat si nu am zis niciodata nimic dar cand fac raport va rog sa va uitati mai bn pe el da?

Lol,s-a trezit sa vorbeasca de ,,penali,,  cel mai mare cersetor de puncte.

 
07-06-2013,10:24
#7
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la SALAMPISU:

deci revin cu mai mute rugaminti dc nu anulati conturile care fac transfer am scris o gramada de raporturi dar vad ca anulati numai saraci nu? am uitat vipurile cumpara de la site si daia nu sunt anulati pacat de site ca voi suntetiprea penali uni din voi eu rec ca am tranferat si nu am zis niciodata nimic dar cand fac raport va rog sa va uitati mai bn pe el da?

Rapoartele tale au fost primite. Vor fi solutionate cand va ajunge Ace la ele.

 
Pagina 1 din 1
1