Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
09-09-2010,20:00
#1
Daewoo Data inregistrarii: 24/07/2009 Mesaje: 0 Online
Nelamurire
 
 

Catre domnul Adi sau doamna Lara.La cate avertizari se anuleaza un cont daca nu va suparati?Daca ar fi sa ne luam dupa regulament la urnatoarea avertizare dupa o suspendare de15 zile nu?Ia uitati ce zice aici:- pentru jignirea cu buna stiinta a unui alt membru prin injurii, afirmatii vulgare, rasiste, antisemite sau xenofobe (in functie de gravitate si de numarul semnalarilor).
Userul _adelean_alin_ are cam 3sau4 avertizari.Aveti de gand sa faceti ceva sau........... este vreo relatie ceva?
Si inca ceva :daca situ-l este din Iasi asta nu inseamna ca si un utilizator daca este din Iasi si are ,,relatii,, la admin nu are dreptul sa afle de la acel admin ce nume se afla in spatele unor conturi mici.Si aici ma refer la jocul Remy Pe Tabla

 
09-09-2010,20:45
#2
arscloh Data inregistrarii: 07/11/2009 Mesaje: 0 Offline
 
 

sa-ti dau un mic exemplu.contul notorious86 a fost sters in urma cu ceva timp(aproximativ o luna) pt injurii repetate.contul a fost acum reactivat (sa zic asa).joaca bine mersi numai ca acum are o suspendare de 3 zile(Notorious86
09 Septembrie 2010, suspendare 3 zile
Expira: 12 Septembrie 2010 11:24:35).cei care au "pile" vor fi sanctionati doar asa sa nu zica lumea ca nu se face nimic.mai degraba vor fi sterse conturile noastre pt ca deranjam prea mult:).

 
10-09-2010,07:07
#3
rayssa17 Data inregistrarii: 25/04/2010 Mesaje: 0 Offline
 
 

Si eu am fost sanctionata pt 3 zile dar chiar nu stiu cauza pt k nu am injurat nu am facut absolut nimic, decat am jucat ! Am trimis un email si nu mi s-a raspuns nici acum nu sunt lamurita de ce am fost sanctionata cu 3 zile ! As vrea sa primesc un raspuns

 
Pagina 1 din 1
1