Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
21-12-2012,22:31
#1
_mad_mac Data inregistrarii: 23/10/2010 Mesaje: 1 Online
O DILEMA !!! INTREBARE, DAR SI SUGESTIE
 
 

   Buna seara !   Dragi administratori de pe site-ul joci.ro ... in primul rand Sarbatori Fericite !!! Intrucat nu obisnuiesc sa scriu pe acest forum, azi am sa fac o exceptie. Plecand de la premiza ca acest site se adreseaza unor oameni cat de cat normali, chiar este nevoie ca la o masa de poker timpul de gandire si pariere sa fie mai mare de 7 secunde ? Daca tot exista "manari" (si stim ca exista), o parte dintre ei anulati, o parte inca pe joci.ro ... nu putem face nimic sa nu facilitam furtul si trisatul la poker? Si revenind, nu cred ca este nimeni handicapat, retard sau inapoiat ... sa nu aiba timp sa parieze suma dorita, in cel mult 7 secunde. Eventual organizati un sondaj, poate gresesc eu, insa am mari indoieli.    Daca aveti vreme, astept raspuns.   Multumesc anticipat !   O seara placuta !

 
02-05-2013,18:19
#2
_Dark_Rider_ Data inregistrarii: 21/01/2013 Mesaje: 2 Offline
 
 
Citat de la _mad_mac:

   Buna seara !   Dragi administratori de pe site-ul joci.ro ... in primul rand Sarbatori Fericite !!! Intrucat nu obisnuiesc sa scriu pe acest forum, azi am sa fac o exceptie. Plecand de la premiza ca acest site se adreseaza unor oameni cat de cat normali, chiar este nevoie ca la o masa de poker timpul de gandire si pariere sa fie mai mare de 7 secunde ? Daca tot exista "manari" (si stim ca exista), o parte dintre ei anulati, o parte inca pe joci.ro ... nu putem face nimic sa nu facilitam furtul si trisatul la poker? Si revenind, nu cred ca este nimeni handicapat, retard sau inapoiat ... sa nu aiba timp sa parieze suma dorita, in cel mult 7 secunde. Eventual organizati un sondaj, poate gresesc eu, insa am mari indoieli.    Daca aveti vreme, astept raspuns.   Multumesc anticipat !   O seara placuta !

dumnul _mad-mac ptr cultura ta generala exista telefoane mobile degeaba te chinui u cu timpul de gandire 

 
02-05-2013,18:19
#3
_Dark_Rider_ Data inregistrarii: 21/01/2013 Mesaje: 2 Offline
 
 
Citat de la _mad_mac:

   Buna seara !   Dragi administratori de pe site-ul joci.ro ... in primul rand Sarbatori Fericite !!! Intrucat nu obisnuiesc sa scriu pe acest forum, azi am sa fac o exceptie. Plecand de la premiza ca acest site se adreseaza unor oameni cat de cat normali, chiar este nevoie ca la o masa de poker timpul de gandire si pariere sa fie mai mare de 7 secunde ? Daca tot exista "manari" (si stim ca exista), o parte dintre ei anulati, o parte inca pe joci.ro ... nu putem face nimic sa nu facilitam furtul si trisatul la poker? Si revenind, nu cred ca este nimeni handicapat, retard sau inapoiat ... sa nu aiba timp sa parieze suma dorita, in cel mult 7 secunde. Eventual organizati un sondaj, poate gresesc eu, insa am mari indoieli.    Daca aveti vreme, astept raspuns.   Multumesc anticipat !   O seara placuta !

dumnul _mad-mac ptr cultura ta generala exista telefoane mobile degeaba te chinui u cu timpul de gandire 

 
03-05-2013,02:06
#4
SAPROSAN Data inregistrarii: 17/04/2013 Mesaje: 14 Online
ras si panarama
 
 

mad_mac...DRAGI ADMINI????????????????????????ai vrut sa fi ironic cred, auzi...DRAGI ADMINI nu vedeti ma frate ca adminii va rad in nas? voi veniti cu probleme reale si ei va ignora DRAGI USERIeu le repet de o luna ca se fac TRANSFERURI pe fata intre RADUKU_GEANINA si STELISTUL_18pt a fi p primul loc in top sa ia premile si pe ei ii doare in cot.....luna trecuta p 28 STELISTUL_18 a intrat in top direct p locul 2 CU 29 DE MILIOANE dupa ce a ajucat bineanteles cu clona lui, RADUKU_GEANINA....p data de 29 era p locul 1 cu ATENTIE!!!!   75 MILIOANE dupa ce a jucat bineanteles tot cu RADUKU_GEANINA adica tot cu un cont al lui.....acum in 2 zile de joc el are deja 32 DE MILIOANE dupa ce a jucat.....ati ghicit... tot cu RADUKU_GEANINA......adik noi suntem asa cretini sa nu vedem? sau adminii se fac ca nu vad pt a nu acorda premile in puncte decat oamenilor lor????????????

 
Pagina 1 din 1
1