Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
03-04-2013,17:27
#1
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
PROPUNERE SPRE BINELE TUTUROR
 
 

buna seara         am o propunere pt ADMINI cu care cred ca vor fi deacord aproape toti jucatorii de poker si sper ca si dv ADMINII. Avand in vedere ca ati facut TOPUL LUNAR cu PREMII, luna de luna sub pretextul si falsa impresie ca se joaca 60k , 120k sau mai mult....se fac defapt TRANSFERURI  de pe un cont pe altul pt a pune mana pe  premiu...in acest fel nu ii puteti depista iar noi nu putem raporta deoarece .....ceilalti jucatori care nu au milioane de puncte nu pot, nu isi permit sau nu sunt primiti sa joace cu ei tipul asta de joc INSELATOR, astfel NU TOTI JUCATORII AU ACELEASI SANSE LA TOP ceea ce nu este corect fata de cei MICI .  Daca acest TOP CU PREMII se vrea unul CORECT si cu sanse egale pt toti jucatorii va rog frumos sa luati in considerare propunerea mea de a INTERZICE jocul la 60k,120 sau mai mult deoarece este incorect fata de ceilalti jucatori mici si DUBIOS pt cei care il practica. Tot odata va rog in NUMELE TUTUROR JUCATORILOR sa ridicati MIZA MAXIMA de la 10k la 60 k si cu posibilitatea de a plusa MAXIM 15OK - 200K asta ramanand la precierea dumneavoastra. Vin cu aceasta propunere din 2 motive.....{1}.jucatorii cu multe puncte se plictisesc si pe buna dreptate la mizele actuale astfel scazand numarul jucatorilor p acest site si .....{2} dv acceptand cererea noastra, veti avea mai MULTI jucatori interesati de acest joc  plus ca in acest fel si cu noile mize, PUNCTELE se vor pierde mai repede caz in care tot dv aveti de castigat deoarece cei care cumpara puncte vor cumpara mai des. VA ROG FRUMOS SA LUATI IN CONSIDERARE CEREREA NOASTRA si sa ne acordati un raspuns detaliat in acest sens, IAR PE TOTI JUCATORII CARE SUNT AFECTATI INTR-UN FEL SAU ALTUL ii rog sa isi dea cu parerea ELEGANT si fara CERTURI aici pe forum ....MULTUMESC

 
03-04-2013,17:43
#2
_dra1ke_ Data inregistrarii: 28/03/2013 Mesaje: 2 Online
Idem
 
 

Eu sunt de acord cu tine , doar ca nu iti vor accepta cererea .
Regurile au fost de la inceput si asa vor ramane


Ai dreptate se vor strange multi jucatori daca vor schimba mizele si toate cele specificate mai sus

 
04-04-2013,00:51
#3
adriansb1984 Data inregistrarii: 19/11/2011 Mesaje: 4 Offline
exact
 
 

sunt de acord  si eu si cred ca multi alti jucatori sunt de acord. Dar nu numai la V2, ci si la "Poker" si la "Holdem". La "Poker" sunt multi care au peste 100 milioane si joaca saracii la 100k, pentru ei ar fi normal sa poate paria mai mult.Acuma ramane la vointa administratorilor.

 
04-04-2013,10:13
#4
mari_cs Data inregistrarii: 22/12/2007 Mesaje: 3 Online
@ ma_joc_cu_tn
 
 

Eu le-am dat mail cu ce zici tu de 2 -3 ani ... si nici pana acuma nu au schimbat , eu sunt jucator vechi de la inceput pe site ... ESTE ADEVARAT CE SPUI TU CU TRANSFERURILE  DAR ALTA TREABA ESTE CA SE JOACA EXCESIV DE MULT PE MANA  ( 2 , 3 USERI ISI SPUN CARTILE INTRE EI SI PLUSEAZA CAND AU CARTE SAU  1 PERSOANA ARE 2 , 3 PC-URI DISPONIBILE ORI PROGRAME DE SCHIMBAT IP-UL ) ...  ADMINI RASPUNDETI SI VOI  SAU DOAR VIZIONATI SI ATAT ?

 
04-04-2013,10:25
#5
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
 
 

eu v-am rugat frumos sa va exprimati parerea in sensul daca sunteti de acord sau nu si eventual completari , haideti sa nu ne agitam inainte sa vedem ce au de spus adminii pt ca aici sunt 2 probleme......{1} marirea mizei si {2} interzicerea jocului la 60k...120k...etc deoarece asa se fac transferuripe fata si cei care au puncte putine si nu pot sa joace asa nu au nici o sansa sa ajunga in top si sa castige premiul. Eu am propus marirea mizei pt a nu supara nici p cei care jucau 60k pt ca inteleg dc

 
04-04-2013,10:28
#6
mari_cs Data inregistrarii: 22/12/2007 Mesaje: 3 Online
@ MA_JOC
 
 
Citat de la ma_joc_cu_tine:

eu v-am rugat frumos sa va exprimati parerea in sensul daca sunteti de acord sau nu si eventual completari , haideti sa nu ne agitam inainte sa vedem ce au de spus adminii pt ca aici sunt 2 probleme......{1} marirea mizei si {2} interzicerea jocului la 60k...120k...etc deoarece asa se fac transferuripe fata si cei care au puncte putine si nu pot sa joace asa nu au nici o sansa sa ajunga in top si sa castige premiul. Eu am propus marirea mizei pt a nu supara nici p cei care jucau 60k pt ca inteleg dc

da eu unul sunt de acord ,  EU le-am spus aveasta varianta cu schimbare mizei etc deschiderei , de 2 -3 ani ..  si nu cred ca doar noi le-am spus acuma , mai sunt altii care le-au adus asta in vedere ... , dar e treaba si cu manareala , eu unul joc singur , nu stiu daca pe tine nu te deranjeaza ca intra si joaca cu cate 2 ,3 conturi contra ta .. inseamna ca ai sii tu 2 -3 ..  parerea mea

 
04-04-2013,11:34
#7
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
 
 
Citat de la mari_cs:

da eu unul sunt de acord ,  EU le-am spus aveasta varianta cu schimbare mizei etc deschiderei , de 2 -3 ani ..  si nu cred ca doar noi le-am spus acuma , mai sunt altii care le-au adus asta in vedere ... , dar e treaba si cu manareala , eu unul joc singur , nu stiu daca pe tine nu te deranjeaza ca intra si joaca cu cate 2 ,3 conturi contra ta .. inseamna ca ai sii tu 2 -3 ..  parerea mea

din partea mea poate sa joace si cu 4 conturi contra mea, e mai bn eu pierd 10k el 40k....avantaj eu

 
11-04-2013,13:02
#8
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la mari_cs:

Eu le-am dat mail cu ce zici tu de 2 -3 ani ... si nici pana acuma nu au schimbat , eu sunt jucator vechi de la inceput pe site ... ESTE ADEVARAT CE SPUI TU CU TRANSFERURILE  DAR ALTA TREABA ESTE CA SE JOACA EXCESIV DE MULT PE MANA  ( 2 , 3 USERI ISI SPUN CARTILE INTRE EI SI PLUSEAZA CAND AU CARTE SAU  1 PERSOANA ARE 2 , 3 PC-URI DISPONIBILE ORI PROGRAME DE SCHIMBAT IP-UL ) ...  ADMINI RASPUNDETI SI VOI  SAU DOAR VIZIONATI SI ATAT ?

Daca nu se poate demonstra ca se joaca neregulamentar, nu putem sanctiona - sunt necesare probe pentru orice sanctionare.

Jocul "pe o mana" cu alt jucator este incorect. Insa dat
fiind faptul ca multi comunica prin alte mijloace decat chat-ul pus la
dispozitie de noi, nu putem demonstra acest lucru. Neexistand dovezi in
statisticile noastre, nu putem lua masuri. Asadar, daca suspectati
anumite persoane de astfel de practici, ocoliti-le.

Daca se joaca pe mana si ocoliti aceste persoane, atunci nu vor mai avea de la cine sa ia puncte.

Aveti precizari despre acestea aici http://joci.ro/regulament

 
18-04-2013,00:48
#9
_Xman_ Data inregistrarii: 12/04/2013 Mesaje: 1 Offline
@ propunere
 
 
Citat de la sIrenne:

Daca nu se poate demonstra ca se joaca neregulamentar, nu putem sanctiona - sunt necesare probe pentru orice sanctionare.

Jocul "pe o mana" cu alt jucator este incorect. Insa dat
fiind faptul ca multi comunica prin alte mijloace decat chat-ul pus la
dispozitie de noi, nu putem demonstra acest lucru. Neexistand dovezi in
statisticile noastre, nu putem lua masuri. Asadar, daca suspectati
anumite persoane de astfel de practici, ocoliti-le.

Daca se joaca pe mana si ocoliti aceste persoane, atunci nu vor mai avea de la cine sa ia puncte.

Aveti precizari despre acestea aici http://joci.ro/regulament

Buna seara....ar mai fi si o varianta pentru cei cu conturile noi si se ri dica pe moment la 30-40k sa i se dea un bonus...dar numai la cei care si-au creat conturi noi si joaca atunci pe moment

 
Pagina 1 din 1
1