Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
20-01-2008,01:58
#1
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
Pentru admini
 
 

:rolleyes:Buna

As avea si eu o intrebare pentru voi:imi puteti spune si mie de ce apar la jucatori sanctionati?
problema e ca da e adevarat ca lam ajutat pe neamtu_boss sa-si faca un transfer de puncte dar asta nu inseamna ca am cumparat eu puncte...
Ma rugat sal ajut sa isi faca un transfer ptr ca deja il stia lumea cu acel nikname ( dorea sa nul mai stie nimeni sa nu il mai bata la cap cu cersitul de puncte)

Inca ceva ,mai mult ca sigut ma raportat cineva care mia cerut puncte si nu am vrut sai dau... dar in fine,,,,:rolleyes:incep sa cred ca si aici in curand va fi ce este acum pe site-ul http://www.doizece.ro,aceasi coruptie.



Un salud,CRISTINA

 
20-01-2008,03:58
#2
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

:rolleyes:Si inca o problema:cand va referiti la conturi multiple puteti da mai multe detalii?
adica nu avem voie sa intram decat cu un singur cont,sau cate conturi putem avea maxim?

 
20-01-2008,12:05
#3
gravida_1 Data inregistrarii: 08/12/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

buna ziua domnitza admin am am un cosnt cu cosminell_18 e anulat de aproape o saptamina cind imi da drumu acolo scrie ca in trei zile gata asa scrie si voi milai anulat pentru mai mult timp cum vine asta aaaaaaaa ?

 
20-01-2008,12:07
#4
gravida_1 Data inregistrarii: 08/12/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

doamda admin eu am anulat contu cosminell_18 scrie acolo anulare cont pt 3 zile dece oare nu imi dati drumu la cont da am vb urit recunoscsi acuma dece nu imi dati drumu a va rog frumos sa imi dai drumu la cont cit mai repede dc puteti va rog frumos cosmin :X:X:X:X:X

 
20-01-2008,12:40
#5
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la cristina_sp:

:rolleyes:Buna

As avea si eu o intrebare pentru voi:imi puteti spune si mie de ce apar la jucatori sanctionati?
problema e ca da e adevarat ca lam ajutat pe neamtu_boss sa-si faca un transfer de puncte dar asta nu inseamna ca am cumparat eu puncte...
Ma rugat sal ajut sa isi faca un transfer ptr ca deja il stia lumea cu acel nikname ( dorea sa nul mai stie nimeni sa nu il mai bata la cap cu cersitul de puncte)

Inca ceva ,mai mult ca sigut ma raportat cineva care mia cerut puncte si nu am vrut sai dau... dar in fine,,,,:rolleyes:incep sa cred ca si aici in curand va fi ce este acum pe site-ul http://www.doizece.ro,aceasi coruptie.



Un salud,CRISTINA




De ce ti se pare a fi "coruptie" faptul ca aplicam sanctiuni corect, adica conform regulamentului? Ai gresit, punctele nu le-ai castigat corect, ci prin "donatie", de aceea ai contul anulat. Justificarile din spatele faptei nu au importanta din pacate. Nu putem face exceptie pentru nimeni, avem si noi un regulament intern de urmat.

Cel raportat a fost neamtu_boss, nu tu, dar regulamentul sanctioneaza atat vanzarea cat si cumpararea.

Regula privind conturile multiple e simpla, o persoana nu are voie sa aiba decat un cont. Conturile in plus pot fi anulate de catre administrator. Numarul maxim de conturi pe care il poti avea? Teoretic unul, dar se inchid ochii la 2-3, nu suntem politia, conditia insa este sa nu se faca transfer de puncte intre ele.

 
20-01-2008,12:41
#6
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la gravida_1:

doamda admin eu am anulat contu cosminell_18 scrie acolo anulare cont pt 3 zile dece oare nu imi dati drumu la cont da am vb urit recunoscsi acuma dece nu imi dati drumu a va rog frumos sa imi dai drumu la cont cit mai repede dc puteti va rog frumos cosmin :X:X:X:X:X



Multumim pentru semnalare, este o greseala interna, contul va fi deblocat in cel mai scurt timp.

 
21-01-2008,00:26
#7
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 
Citat de la Lara:

De ce ti se pare a fi "coruptie" faptul ca aplicam sanctiuni corect, adica conform regulamentului? Ai gresit, punctele nu le-ai castigat corect, ci prin "donatie", de aceea ai contul anulat. Justificarile din spatele faptei nu au importanta din pacate. Nu putem face exceptie pentru nimeni, avem si noi un regulament intern de urmat.

Cel raportat a fost neamtu_boss, nu tu, dar regulamentul sanctioneaza atat vanzarea cat si cumpararea.

Regula privind conturile multiple e simpla, o persoana nu are voie sa aiba decat un cont. Conturile in plus pot fi anulate de catre administrator. Numarul maxim de conturi pe care il poti avea? Teoretic unul, dar se inchid ochii la 2-3, nu suntem politia, conditia insa este sa nu se faca transfer de puncte intre ele.



Hai sa o luam pe rand:
1/o fi cel raportat neamtu_boss,dar eu v-am spus de la bun inceput ca doar lam ajutat ca faca un transfer,ptr ca prea ii cerea lumea pkt..daca nici asta nu putem face ,va rog sa faceti voi transferul de puncte .
2/referitor la conturi multiple:va dau un exemplu :la mine in casa joaka poker eu,sotul meu si cumnatul meu,daca avem voie la 3 conturi fiecare sunt din start 9 conturi:D,apoi unde este problema transferurilor de ce conditia e sa nu se faca transferuri?:rolleyes:

 
21-01-2008,08:20
#8
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

1. Ne pare rau, nu poti face asta. Nu ai voie sa faci transfer sau oricum ii spui tu. Nu avem voie nici noi sa facem transfer. Asa cum in sport nu ai voie sa cedezi partidele, ci esti obligat sa iti aperi corect sansele, asa nici aici nu ai voie sa iei puncte altfel decat pe drept, adica jucand corect. Este chiar asa greu de inteles?

2. Nu se pot face transferuri din motivul enumerat mai sus. E vorba de un joc corect, de "sportivitate". Daca tu intelegi altfel un joc corect, pacat. Punctele de pe un cont trebuie sa fie castigate corect, nu "cedate", cumparate, transferate de pe alte conturi ori de al prieteni. Atunci ratingul unui cont nu ar mai reflecta corect valoarea lui.

 
Pagina 1 din 1
1