Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
05-12-2007,10:00
#1
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
Ptr Admini
 
 

buna adminilor!

Ash dori sa propun un user ptr ban sau ce masuri luati voi.
Userul este gerard... ce se intampla este ca nu joaka corect ,vb ff urat cu mine si cu un alt amik care joaka aici care se numeshte profesorul.Un ex mai detaliat :ieri mia propus sa jukam la 9k era de fata si alin am jukat si mia furat pktele prin jok incorect,,, astazi ia facut aceasi figura si lui proferosul... sper sa luati masuri sau cel putin intrati si voi la mese sa vedeti cu ochi vostri



un salut

CRISTINA

 
05-12-2007,10:26
#2
Ace Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 2 Offline
 
 

Nu putem da sanctiuni fara dovezi. Data viitoare cand vorbeste urat te rog sa-l raportezi apasand pe iconul R din dreptul utilizatorului.

 
06-12-2007,11:08
#3
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

care icon ?:mad:

 
06-12-2007,11:22
#4
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Vezi ce am raspuns ieri altui user:

"Toti jucatorii care injura sunt sanctionati in functie de gravitate conform regulamentului daca voi ii raportati. [U]La masa de joc in partea dreapta jos[/U], fiecare jucator are in dreptul lui un R (raporteaza abuz). Dati click pe R si se va deschide o fereastra in care descrieti pe scurt situatia. Apoi trimiteti. [U]In chat-ul public din camera dati click pe numele jucatorului [/U] care injura si raportati abuzul.
Toate sesizarile sunt analizate de catre noi, asa ca folositi cu incredere aceasta functie.
Jucatorii impotriva carora am luat masuri ii puteti vedea chiar voi in pagina Jucatori Sanctionati: http://joci.ro/sanctiuni(1).html , iar in pagina de Regulament puteti vedea regulile dupa care sunt luate aceste masuri."

Este foarte important sa raportati userul imediat, cat sunteti la masa de joc, pentru ca daca iesiti si intrati si abia apoi raportati, nu mai primim dovezile. Altfel ramane cuvantul vostru impotriva cuvantului lui. Multumim pentru intelegere.

PS. Fereastra in care trebuie sa descrii abuzul se deschide separat, nu la masa de joc."

 
06-12-2007,11:27
#5
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

:rolleyes: ptr mine sunt cam noi regulile acestea dar am sa fiu atenta la orice masa de jok unde este respectivul *R* ptr ca eu una pana acum nu l-am vazut,,,



toate cele buna si sa va mearga bine(sper ca a venit moshul la voi:o )

APROPO ASTAZI E ZIUA MEA :p

 
06-12-2007,11:29
#6
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

;) OPSS GATA LAM VAZUT *r* RESPECTIV( MA TOT MIRAM EU CE SIMBOL AR FI ACELA

 
18-12-2007,19:36
#7
Bebe_roz Data inregistrarii: 11/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

e adevarat asa face gerard...
si poker vinde puncte 50k 1 euro...mai stati si voi pe site..

 
19-12-2007,06:33
#8
m1nc1nosul Data inregistrarii: 06/11/2007 Mesaje: 8 Online
Pentru Admini
 
 

Azi cand sa inchid s-a blocat,era joc dublu si aveam sa inchid joly,am incercat sa-l lipesc si a disparut jolyul de pe tabla .DE CE? Am asteptat destul timp ,am decis sa ies si am pierdut 300 puncte,vreau un raspuns ce s-a intamplat? de scris puteam sa scriu pe chat si vedeau si ceilalti ,deci conexiune aveam,ATUNCI?

 
19-01-2008,03:51
#9
widdowmaker Data inregistrarii: 03/01/2008 Mesaje: 0 Offline
NU este in regula acest site
 
 

in primul rand de ce nu se pot face mese mai mari ?
si de ce nu se poate paria mai mult de 999. x-uri se dau in disperare. si plus ca grafica la jocul de poker este obositoare. sper ca nu mi sterge ti contul doar pentru ca mi am spus parerea.

 
Pagina 1 din 1
1