Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
11-04-2013,13:48
#1
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
TRANSFERURI SUB PRETEXT
 
 

buna ziua ....am mai semnalat odata aceasta problema dar inca nu am primit un raspuns.....de cand ati facut topul cu premii in puncte, jucatorii care au zeci de milioane de puncte fac transferuri de pe un cont pe altul pt a castiga doar ei premiile sub pretextul ca joaca 60k...120k...etc.....sa spunem ca aveau un motiv sa joace asa cand mizele erau mici dar....dupa ce dv ati ridicat mizele ei acum joaca 99k sau mai mult dovada ca nu miza ii intereseaza p ei ci PREMIILE ...am facut cerere catre dv pt ridicarea mizelor si ati facut-o....va multumesc pt asta in numele tuturor jucatorilor care jucam corect si VA ROG FRUMOS.....INTERZICE-TI a se mai practica jocul la 99k sau mai mult pt ca este NESPORTIV fata de ceilalti jucatori care nu au NICI O SANSA la top din cauza acestor useri care fac TRANSFER si cand spun asta nu dau nume dar am stat si am urmarit...jucatorii primelor locuri sunt luna de luna aceeasi cu alt cont dovada ca la inceputul lunii fac astfel de TRANSFERURI dupa care nu mai joaca deloc toata luna si intervin doar daca sunt amenintate pozitiile lor in top ....verificati asta. REPET ...ESTE NESPORTIV FATA DE CEILALTI JUCATORI CARE NU AU NICI O SANSA JUCAND CORECT SA AJUNGA IN TOP........DECI PRIN URMARE VA ROG FRUMOS ORI INTERZICE-TI JOCUL 99K SAU MAI MULT  ORI ANULATI PREMIILE DIN TOP...NU LE MAI ACORDATI....VA MULTUMESC SI ASTEPT UN RASPUNS

 
09-05-2013,18:32
#2
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
 
 

va place domnilor admini cum functioneaza siteul vostru? la ora 18 aveti 16 jucatori la poker v2 din care joaca doar 10 si aia au maxim 150k, va place? asta se datoreaza voua care trebuia sa fiti corecti , impartiali si prompti...trebuia....dar nu sunteti pt ca cel putin din punctul meu de vedere in ceea ce ma priveste ati facut numai ABUZURI.....fac raport pt injurii,,,,,tot eu sunt sanctionat.....fac raport pt transfer de puncte,,,,,,unuia ii dati avertisment si unuia nimik, de parca un jucator poate sa transfere singur nu cu 2 conturiadik de tot rasul.......scriu pe forum probleme legate de joc nesportiv si transferuri cu pretext..si voi nu raspundeti de 2 luni....buuun asa , va place ce site gol aveti? eu unul m-am saturat de el asa ca nu am sa mai joc cu nici un cont si vad ca multi alti jucatori imi urmeaza exemplul, ceea ce este normal cand ne dati sanctiuni abuziv si permiteti transferuri unor useri ca mada_dulce.....stelistul_18 si raduku_geanina....toata lumea vede asta si ni sa scarbit sa mai jucam....cred ca ar fi timpul sa fiti corecti si impartiali ca o sa jucati singuri.. si poate raspundeti ANUL ASTA la problema mea. pana atunci va urez...SPOR LA JOC domnilor ADMINI

 
03-06-2013,15:37
#3
8GabytZzu8 Data inregistrarii: 31/03/2010 Mesaje: 6 Online
A ajuns rau site-ul asta :)))
 
 

acum 2 ani cand intram sa ma joc abia gaseam loc sa intru sa dau si io o mana la poker acum liber .... dc ?? pt ca sunt foarte multe manevre pe acest site ;) asa ca m-am mutat pe cel mai mare site de poker din lume   Pa pa

 
07-06-2013,10:35
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la ma_joc_cu_tine:

buna ziua ....am mai semnalat odata aceasta problema dar inca nu am primit un raspuns.....de cand ati facut topul cu premii in puncte, jucatorii care au zeci de milioane de puncte fac transferuri de pe un cont pe altul pt a castiga doar ei premiile sub pretextul ca joaca 60k...120k...etc.....sa spunem ca aveau un motiv sa joace asa cand mizele erau mici dar....dupa ce dv ati ridicat mizele ei acum joaca 99k sau mai mult dovada ca nu miza ii intereseaza p ei ci PREMIILE ...am facut cerere catre dv pt ridicarea mizelor si ati facut-o....va multumesc pt asta in numele tuturor jucatorilor care jucam corect si VA ROG FRUMOS.....INTERZICE-TI a se mai practica jocul la 99k sau mai mult pt ca este NESPORTIV fata de ceilalti jucatori care nu au NICI O SANSA la top din cauza acestor useri care fac TRANSFER si cand spun asta nu dau nume dar am stat si am urmarit...jucatorii primelor locuri sunt luna de luna aceeasi cu alt cont dovada ca la inceputul lunii fac astfel de TRANSFERURI dupa care nu mai joaca deloc toata luna si intervin doar daca sunt amenintate pozitiile lor in top ....verificati asta. REPET ...ESTE NESPORTIV FATA DE CEILALTI JUCATORI CARE NU AU NICI O SANSA JUCAND CORECT SA AJUNGA IN TOP........DECI PRIN URMARE VA ROG FRUMOS ORI INTERZICE-TI JOCUL 99K SAU MAI MULT  ORI ANULATI PREMIILE DIN TOP...NU LE MAI ACORDATI....VA MULTUMESC SI ASTEPT UN RASPUNS

Jocul "pe o mana" cu alt jucator este de asemenea incorect. Insa dat
fiind faptul ca multi comunica prin alte mijloace decat chat-ul pus la
dispozitie de noi, nu putem demonstra acest lucru. Neexistand dovezi in
statisticile noastre, nu putem lua masuri. Asadar, daca suspectati
anumite persoane de astfel de practici, ocoliti-le.

Daca nu au de la cine sa fure puncte, atunci nu fac decat sa joace continuu aceleasi puncte intre ei - daca nu e transfer clar nu pot fi sanctionati.

 
Pagina 1 din 1
1