Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
20-07-2013,13:08
#1
ion72 Data inregistrarii: 15/06/2012 Mesaje: 0 Online
domniiii admini
 
 

domnilor   ADMINI   ,,SA ZIC ASA,,,  e frumos ceea ce faceti?suspendati conturile fara nici-un motiv,spunetimi si mie va rog.cand am intrat ultimaoara oara cu nikul ,,,simonne_,,,  si cand am facut transferul de puncte  va rog frumos sa-mi trimiteti si mie o ,,copie,, pe mail.  ora SI data la care a facut transferul de puncte.nu vreau sa jignesc,dar NU E FRUMOS SA SUSPENDATI CONTURILE FARA UN MOTIV REAL.SI PE DEASUPRA MAI E SI DEPUCTAT. ASTEPT RASPUNSUL DE LA DUMNEAVOASTRA.eu cu nicul asta nu am mai intrat de mult.dar  astept o explicatie.ms frumos

 
20-07-2013,15:46
#2
dulce Data inregistrarii: 18/12/2010 Mesaje: 1 Online
 
 
Citat de la ion72:

domnilor   ADMINI   ,,SA ZIC ASA,,,  e frumos ceea ce faceti?suspendati conturile fara nici-un motiv,spunetimi si mie va rog.cand am intrat ultimaoara oara cu nikul ,,,simonne_,,,  si cand am facut transferul de puncte  va rog frumos sa-mi trimiteti si mie o ,,copie,, pe mail.  ora SI data la care a facut transferul de puncte.nu vreau sa jignesc,dar NU E FRUMOS SA SUSPENDATI CONTURILE FARA UN MOTIV REAL.SI PE DEASUPRA MAI E SI DEPUCTAT. ASTEPT RASPUNSUL DE LA DUMNEAVOASTRA.eu cu nicul asta nu am mai intrat de mult.dar  astept o explicatie.ms frumos

mai  ai  si de  comentat  dupa  ce ca  furi nikurile  nu tie  rusine
trb  de mult inchis  nu  acum  ca nui  al tau

 
21-07-2013,20:01
#3
_Mary Data inregistrarii: 10/03/2013 Mesaje: 2 Offline
 
 
Citat de la dulce:

mai  ai  si de  comentat  dupa  ce ca  furi nikurile  nu tie  rusine
trb  de mult inchis  nu  acum  ca nui  al tau



domnilor adminii cum explicati faptul  ptr care mia-ti dezactivat vipul imediat dupa ce am cumparat un pachet de puncte de la dumneavoastra va rog frumos sa verificati si sa imi inapoiati vipul in napoi va multumesc!

 
Pagina 1 din 1
1