Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
29-04-2013,15:49
#1
_cookie_ Data inregistrarii: 11/02/2013 Mesaje: 27 Offline
e bine rau
 
 

Ori ati plecat in concediu mai devreme ori ne ignorati total. Se face transfer de pct fara nici o jena si nu ne bagati in seama..ma refer la stelistul_18 cu raducu_geanina. Am facut nu stiu cate rapoarte cand am fost jignita de catre anca_geo si ammamady 2 zile la rand si n-am vazut nici macar un avertisment. Nu sunt aceleasi reguli pt toata lumea?, ne pierdem timpul facand raport sau scriindu-va pe forum si nu ne baga nimeni in seama. O  sa ramaneti iar cu 5 jucatori la poker ca pe rand o sa ni se faca sila de atata ignoranta si nedreptate. Sunt curioasa cand o sa raspundeti la msj asta sau mai bine zis daca o sa raspundeti. MII DE MULTUMIRI.

 
29-04-2013,16:19
#2
SAPROSAN Data inregistrarii: 17/04/2013 Mesaje: 14 Online
 
 

stai linistit prietene ca ne ignora total , o sa gasesti postarea stearsa sau in cel mai bun caz o sa iti dea tot tie 3 zile pt ca ai tupeul sa faci raport. eu am 7-8 postari aici la care nu mi-au raspuns de o luna pt aceeasi problema ca si tine ....TRANSFER DE PUNCTE  intre RADUKU_GEANINA si STELISTUL_18......de o luna ii urmaresc ca am vazut magariile lor , de o luna fac rapoarte, de o luna postwz aici si tot de o luna ne iau adminii in ras si badjocura,,,, sunt oamenii lor si fac transfer cu voie de la ei....ia transfera tu 10k sa vezi cum iti anuleaza contul si astia transfera zeci de milioane si nici macar avertisment nu au si daca prin absurd se hotarasc adminii sa le dea o sanctiune ai sa vezi MAXIM UN AVERTISMENT desii ei transfera lunar

 
03-05-2013,15:22
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

anca_geo are sanctiuni
avertizare: 2013-04-22 14:59:48,
Injurii


avertizare: 2013-04-29 12:04:08,
Injurii

Rapoartele tale au fost pe 21 si 25. Mai cauta in viitor inainte sa postezi.Daca nu s-a acordat pentru transfer inseamna ca nu e dovada clara de transfer. Banuielile si suspiciunile nu sunt de ajuns pentru sanctionarea cuiva.

 
Pagina 1 din 1
1