Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
20-12-2010,13:03
#1
Adela09 Data inregistrarii: 07/09/2010 Mesaje: 0 Offline
iar ? =))
 
 

iar ati sters postarea adminilor? va sunat DeVoRatoArEa si va rugat sa stergeti postarea? va e rusine sa nu vada altii adevarul? ok nu o sa va mai deranjez . ramaneti cu MILOGUL SITEULUI

 
20-12-2010,15:14
#2
do_do Data inregistrarii: 11/12/2010 Mesaje: 0 Offline
:|
 
 

nu mai jucati cu DeVoRoArEa , e protejat de admini ,sau chiar unul dintre ei :cool: sunteti prosti daca mai jucat cu el

 
20-12-2010,15:18
#3
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
:))
 
 

Acuma vad si eu cum este sa acuz pe cineva bun, asa credeam si eu de sycf la inceput, dar m-am inselat, asa cum faceti s ivoi, ma eu nu inteleg un lucru, ce tot afceti atatea figuri pe forum-ul asta ca la anulat pe baiat_cu_pkte e vina mea ca a vandut pcte? hai sa fim seriosi poti sa iti faci 100 de conturi si sa postezi eu tot stiu ca tu esti, asa ca vezi de drum, ce nu va convine la mine? ca va iau punctele? cand voi vinde eu puncte atunci sa cereti sa fiu anulat, nu ca vise nazare voua sa fie anulat cineva, voi sunteti genu asta.....a murit capra mea sa moara si a vecinului, asta e ultimul meu post, numi pun mintea cu voi, asta inseamna sa fiu ca voi.;):rolleyes:

 
21-12-2010,12:01
#4
Adela09 Data inregistrarii: 07/09/2010 Mesaje: 0 Offline
;)
 
 

bravo adminilor , bravo DeVoRaToArEa, reusesti sa stergi toate magariile tale, sa ai parte de tumori si de cancer de craciun pt magariile astea jegule. iti pui minte cu cwrva bolnava de mata care tea nascut pt alocatie , anulati si contul asta milogiilor , se vede ca muriti de foame

 
21-12-2010,12:03
#5
Ace Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 2 Offline
 
 

1. Pe site-ul Joci.ro, nimeni nu este protejat. Toti cei ce incalca regulamentul trebuie sa se astepta, mai devreme sau mai tarziu la sanctiuni. Nu ne dorim pe site jucatori care incalca in mod repetat regulamentul, transfer puncte, injura
2. Nu am sters topicul din cauza "dovezii", ci din cauza limbajului folosit. Poti sa o postezi din nou, daca reusesti sa te exprimi coerent si sa nu jignesti.
3. Ai peste 60 de conturi create, de fapt ai avut
4. La urmatorea abatere, ban

 
21-12-2010,12:05
#6
Ace Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 2 Offline
 
 
Citat de la Adela09:

bravo adminilor , bravo DeVoRaToArEa, reusesti sa stergi toate magariile tale, sa ai parte de tumori si de cancer de craciun pt magariile astea jegule. iti pui minte cu cwrva bolnava de mata care tea nascut pt alocatie , anulati si contul asta milogiilor , se vede ca muriti de foame



Done.

Topic closed.

 
Pagina 1 din 1
1