Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
24-02-2013,19:36
#1
just_mecarlos Data inregistrarii: 28/03/2012 Mesaje: 15 Online
injurii
 
 

VA ROG FRUMOS sa luati masuri in privinta lui       ma_joc_cu_tine       pt ac nu este prima data cind ami face raport aiurea adica fals ca l-am injurat si am avut contul suspendat 3 zile de geaba .Si inca ceva mai si face raport fals pat ca spune ca eu am clona ,eu am 2 luni de cind joc aici dar asa ceva nu mi sa intimplat in cite situri de poker am jukat .VA ROG LUATI MASURI .    VA MULTUMESC 

 
27-02-2013,16:42
#2
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
 
 
Citat de la just_mecarlos:

VA ROG FRUMOS sa luati masuri in privinta lui       ma_joc_cu_tine       pt ac nu este prima data cind ami face raport aiurea adica fals ca l-am injurat si am avut contul suspendat 3 zile de geaba .Si inca ceva mai si face raport fals pat ca spune ca eu am clona ,eu am 2 luni de cind joc aici dar asa ceva nu mi sa intimplat in cite situri de poker am jukat .VA ROG LUATI MASURI .    VA MULTUMESC 

e poftim SIRENE exact ce iti spuneam, ma acuza non stop degeaba pt prostiile p care le face el, incadreaza asta unde vrei dar ia niste masuri asupra acestui individ ca este stresant si provocator ,te rog frumos
. ms pt intelegere

 
27-02-2013,16:53
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Nu jucatorii decid cine face sau nu face raport fals. Raportul fals e acel raport care nu contine ceea ce pretinde raportorul ca ar contine.

Exemplu: Raportezi pe cineva pentru injurii la masa de joc, iar raportul nu contine injuriile respective.

Alti utilizatori nu pot sti daca un raport e fals sau nu, deoarece ei nu au acces la rapoarte. Daca un utilizator spune ca iti face raport, nu inseamna ca asta se si intampla.

Cand observi sau banuiesti ca doi utilizatori la masa ta "joaca pe mana", paraseste masa pentru a nu le da ocazia sa-ti ia punctele. In afara de cazul in care sunt clone, nu poti dovedi clar ca joaca pe mana decat daca isi spun cartile in chat-ul de la masa de joc.
Banuiala cum ca ar juca pe mana nu-ti da dreptul sa-i deranjezi. Schimbi masa de joc si eventual ii raportezi daca exista dovezi ca transfera.

 
Pagina 1 din 1
1