Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
22-04-2013,23:09
#1
just_mecarlos Data inregistrarii: 28/03/2012 Mesaje: 15 Online
jicniri si amenintati cu rapoarte
 
 

ROG FRUMOS toti administratorii sa luati masuri in privinta celor ce fac aiurea rapoarte pt ca de cite ori intru si joc si cistig citeva maini incepe sa ma amenninte cum ca-mi fac rapoarte pt transfer ce inseamna aste asa ceva e posibil nici bine nu intru si la 5 min dupa ce joc si cistig gata se baga unul cite unul in seama si incep sa spuna ca-mi face rapot de transfer ce inseamna asta . VA MULTUMESC 

 
23-04-2013,19:40
#2
just_mecarlos Data inregistrarii: 28/03/2012 Mesaje: 15 Online
 
 
Citat de la SAPROSAN:

mai fratilor dar RADUKU_GEANINA cu MADA_DULCE cu POKER9 si STELISTUL18 nu-i vedeti ca sunt unul si acelasi si fac transferuri dupa unul pe altul?????????????????????? sau NU VRETI sa-i vedeti?acum o sa veniti sa-mi spuneti ca nu fac transfer doar joak 900k!!!!!!!!!!! asta e o mare vrajeala ...se numeste TRANSFER

eu nu ma refeream la tine la alta persoana care ma amenintat pe mine NU TE SUPARA 

 
03-05-2013,15:42
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Ignora indivizi de genul acesta. Nu este interzis sa faci rapoarte de orice fel sau anunti ca faci. Daca tu stii ca nu ai facut nimic gresit, atunci nu trebuie sa-ti faci griji.

Persoanele care fac rapoarte false vor fi sanctionate. Cand cineva spune ca face raport nu inseamna ca chiar face.

Spor la parteneri de joc simpatici :)

 
Pagina 1 din 1
1