Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
29-02-2008,20:52
#1
fara_3gal Data inregistrarii: 19/11/2007 Mesaje: 0 Offline
mi-a blocat contuuuu
 
 

mai oameni buni nu am injurat pe nimeni nu am fqt nimik dc mi-ati blocat contull erick_stifler astept si eu un raspuns cat se poate de repede !!!! va rog

 
29-02-2008,21:35
#2
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Toate sanctiunile au o baza reala, iar motivul pentru care ti s-a suspendat contul pentru 3 zile este afisat in pagina Jucatori sanctionati: http://joci.ro/sanctiuni(1).html

Cat despre faptul ca nu ai injurat ... ma mir sincer ca negi cu atata inversunare, mie personal imi este rusine sa reproduc ce ai scris pe chat. Sfatul meu este sa fii mai atent la limbaj, accepta ca ai gresit si incearca sa fii mai respectuos cu ceilalti jucatori. Doar asa vei fi si tu la randul tau respectat pe acest site.

 
01-03-2008,07:23
#3
Bebe_roz Data inregistrarii: 11/11/2007 Mesaje: 0 Offline
umblati la butoane k in fotbal:))
 
 

chiar nu inteleg joc de 4-5 luni sunt mereu in top...nu vand si ma intreaba razbunatoru dak vand eu nu ii zic da..adoi ii zic sa intre pe id-ul meu cu ideea sa ii d-au pe cineva care vinde....si ce patesc...blocare cont.. eram mult_verde...sti ce e asta e japca... sincer chiar imi pare rau k am adus multa lume pe site-ul asta si ma jucam si cateva ore bune pe zi..pt ce sa vad cum unu de aici e prieten cu un admin si ii zice blocheaza contu lu ala.... altceva si razbunatoru ala are 4 conturi pe cine deranjeaza pe nimeni si sti de ce k e pupincurist.... asta e as dori si eu un raspuns dak se poate...mai pot lua contu inapoi sau sa uit de site-il asta...

 
01-03-2008,17:01
#4
Baiat_Finutz Data inregistrarii: 08/01/2011 Mesaje: 0 Offline
sal
 
 
Citat de la Bebe_roz:

chiar nu inteleg joc de 4-5 luni sunt mereu in top...nu vand si ma intreaba razbunatoru dak vand eu nu ii zic da..adoi ii zic sa intre pe id-ul meu cu ideea sa ii d-au pe cineva care vinde....si ce patesc...blocare cont.. eram mult_verde...sti ce e asta e japca... sincer chiar imi pare rau k am adus multa lume pe site-ul asta si ma jucam si cateva ore bune pe zi..pt ce sa vad cum unu de aici e prieten cu un admin si ii zice blocheaza contu lu ala.... altceva si razbunatoru ala are 4 conturi pe cine deranjeaza pe nimeni si sti de ce k e pupincurist.... asta e as dori si eu un raspuns dak se poate...mai pot lua contu inapoi sau sa uit de site-il asta...



nu mai mintzii k itzi creste nasu mare pretene :cool:

 
01-03-2008,17:04
#5
Baiat_Finutz Data inregistrarii: 08/01/2011 Mesaje: 0 Offline
sal
 
 

potzi sa bagi tu kata vrajeala vrei akolo se vede klar ce ai zis si ce nu . pile ? lol :D nu exista asa ceva :cool:

 
02-03-2008,18:30
#6
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la Bebe_roz:

chiar nu inteleg joc de 4-5 luni sunt mereu in top...nu vand si ma intreaba razbunatoru dak vand eu nu ii zic da..adoi ii zic sa intre pe id-ul meu cu ideea sa ii d-au pe cineva care vinde....si ce patesc...blocare cont.. eram mult_verde...sti ce e asta e japca... sincer chiar imi pare rau k am adus multa lume pe site-ul asta si ma jucam si cateva ore bune pe zi..pt ce sa vad cum unu de aici e prieten cu un admin si ii zice blocheaza contu lu ala.... altceva si razbunatoru ala are 4 conturi pe cine deranjeaza pe nimeni si sti de ce k e pupincurist.... asta e as dori si eu un raspuns dak se poate...mai pot lua contu inapoi sau sa uit de site-il asta...



Raspundem de regula tuturor celor care postaza pe forum sau ne contacteaza. Daca asta inseamna ca sunt prietenii nostri, ok, inseamna ca avem multi prieteni.
Revenind la problema ta, contul a fost suspendat pe drept pentru incalcarea regulamentului: vanzare puncte. Nu are importanta cine te-a raportat. Pentru aceasta abatere (vanzarea/cumpararea de puncte) nu exista un prim avertisment, ci direct anulare cont. Vezi regulamentul.

 
Pagina 1 din 1
1