Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
24-04-2013,23:28
#1
jhoatan Data inregistrarii: 30/08/2012 Mesaje: 2 Online
nelamuriri
 
 

CUM ESTE POSIBIL CA DE 2 ANI DE CIND JOC SUNT PE PRIMELE LOCURI  STELISTUL SI MADA DULCE ?BANUIESC CA ESTE ACEEAS PERSOANA SAU SUNT MINA IN MINA CU ADMINISTRATORII JOCULUI ,SI CU CITE RAPOARTE LI SA-AU FACUT DE TRANSFERE NU LI S-AU SUSPENDAT CONTURILE ?INTREB SI EU CHIAR ASA ESTE POSIBIL ASA CEVA '?  INTREB SI EU DOMNII ADMINISTRATORI 

 
25-04-2013,01:29
#2
SAPROSAN Data inregistrarii: 17/04/2013 Mesaje: 14 Online
 
 
Citat de la jhoatan:

CUM ESTE POSIBIL CA DE 2 ANI DE CIND JOC SUNT PE PRIMELE LOCURI  STELISTUL SI MADA DULCE ?BANUIESC CA ESTE ACEEAS PERSOANA SAU SUNT MINA IN MINA CU ADMINISTRATORII JOCULUI ,SI CU CITE RAPOARTE LI SA-AU FACUT DE TRANSFERE NU LI S-AU SUSPENDAT CONTURILE ?INTREB SI EU CHIAR ASA ESTE POSIBIL ASA CEVA '?  INTREB SI EU DOMNII ADMINISTRATORI 

da prietene este posibil...nu esti singurul cu aceasta problema, suntem  majoritatea care jucam aici si am vazut toti cum face mada_dulce transferuri dar nu le fac nimic administratorii SUNT AI LOR

 
03-05-2013,15:37
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la SAPROSAN:

da prietene este posibil...nu esti singurul cu aceasta problema, suntem  majoritatea care jucam aici si am vazut toti cum face mada_dulce transferuri dar nu le fac nimic administratorii SUNT AI LOR

Niciunul dintre conturi nu apartine echipei Joci.ro. SAPROSAN vei primi sanctiune pentru afirmatiile mincinoase. Vezi regulamentul si com se acorda sanctiunile data viitoare. O zi buna

 
Pagina 1 din 1
1