Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
30-03-2013,23:34
#1
ady_thebest Data inregistrarii: 24/01/2010 Mesaje: 8 Online
neplaceri
 
 

va rog frumos sa ami spuneti si mie de ce a inceput sa te dea lumea afara fara nici un motiv si de ce ? NU stiu care este problema dar de ceva timp aici in acest SITE vad ca fac care cum si ce vor VA ROG FRUMOS DATI-MI SI MIE UN RASPUNS    VA MULTUMESC     bine ma dat afara dupa ce am dat 2 maini     VA MULTUMESC 

 
30-03-2013,23:37
#2
ady_thebest Data inregistrarii: 24/01/2010 Mesaje: 8 Online
neplaceri
 
 
Citat de la ady_thebest:

va rog frumos sa ami spuneti si mie de ce a inceput sa te dea lumea afara fara nici un motiv si de ce ? NU stiu care este problema dar de ceva timp aici in acest SITE vad ca fac care cum si ce vor VA ROG FRUMOS DATI-MI SI MIE UN RASPUNS    VA MULTUMESC     bine ma dat afara dupa ce am dat 2 maini     VA MULTUMESC 

ma_joc_cu_tine        este persoana care asa face mereu   joc ce joc si ma da afara fara sa fac nimic   VA ROG FRUMOS  DATI-MI SI MIE UN RASPUNS   VA MULTUMESC 

 
31-03-2013,00:24
#3
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
 
 
Citat de la ady_thebest:

ma_joc_cu_tine        este persoana care asa face mereu   joc ce joc si ma da afara fara sa fac nimic   VA ROG FRUMOS  DATI-MI SI MIE UN RASPUNS   VA MULTUMESC 

simplu...recunoaste tu aici singur ca oricum vor vedea adminii rapoartele pt injurii luni asa ca nu stiu cum mai ai tupeul sa intrebi pt ce primesti x,dar in cazul ca nu t duce mintea te lamuresceu.....primesti x deoarece esti o prezenta neagreata de nimeni deoarece intotdeaunaesti nemultumit ca jucam cu CACEALMA si PANDA si ptasta ne injuri sau ne dai x asa ca nu mai avea obraznicia sa intrebi DC!!!!   A si pt cultura ta mai bn intreaba adminii cum se joaca poker ca habar nu ai si ne injuri degeaba poate iti explica si ei cum ti-am explicat si noi....CACEALMAUA si PANDA face parte din joc nu este ceva ILEGAL si nu iti da dreptul sa injuri, si in cazul ca nu recunosti am si printscreenuri doveditoare,daca nu se va rezolva problema cu tn din rapoarte voi dovedi prin aceste printuri dar poate nu e necesar

 
03-04-2013,11:17
#4
OVIDYU76 Data inregistrarii: 17/01/2012 Mesaje: 6 Online
cewa in neregula cu cheops asta,
 
 

asa cred eu, ii vin mereu carti , am pierdut 1 mil de pkt la el e posibil? de cate ori eram servit, el mereu avea mai mare ca mn eu quinta, - el full, eu culoare - el careu , nustiu cewa e in neregula din 10 maini , eu iau unacewa ma face sa gandesc ca e cewa la mijloc, ori e de-al vostru sincer , am crezut ca e un joc corect sau ieri la masa unu a avut careu de 9999, de 2 ori la rand? poi intreb iar.   e posibil? 

 
11-04-2013,13:10
#5
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Vrei sa-ti raspund EU de ce te dau altii afara de la masa?

Posibilitatea de a fi dat afara de la masa exista si poate fi folosita. Nu e nimic neregulamentar in asta. Daca cel care a creat masa nu doreste sa mai joace cu tine (oricare ar fi motivul) te poate exclude intre partide.

Nu se poate da X in timpul jocului, deci nu pierzi puncte din cauza excluderii. Daca nu esti dorit la o masa, alege alta masa sau creeaza tu una.

 
Pagina 1 din 1
1