Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
04-03-2008,16:21
#1
archanghel Data inregistrarii: 12/01/2008 Mesaje: 0 Online
pt adminii care care dau "penalizare suspendare a chat-ului in jocuri pe o perioada"
 
 

in legatura cu "penalizare suspendare a chat-ului in jocuri pe o perioada...."cu doamne iarta-ma sa nu injuri cand vezi ca intrii la o masa si vezi ca te dau afara?!?!pt k ai 1000 sau 2000 de puncte?!ei au uitat de unde au plecat?hai sa fim seriosi......bn,unii au dreptate,sunt toti cu peste 15-20 k...atunci se poate.dar knd vezi ca toti au intre 2-3k se cred bastani si "hai sa dam bobocii afara"
ehh domne' ce sa-i faci?sau ar fi ceva de facut....sa interziceti datul afara din cauza asta....faceti ca pe Doizece.ro report abuze doar knd injura! doar suntem toti oameni
faceti ceva

 
04-03-2008,17:49
#2
sweet_aly69 Data inregistrarii: 27/11/2007 Mesaje: 0 Offline
ptr admini
 
 

Buna seara _razbunatorul_ ma injurat ca la usa cortului acum 5 minute pe master fara nici o rezerva si iam zis sa termine si nu a incetat cici i se rupe de ele suspendari asa ceva nu se poate credetima , faceti ceva cu acesti oameni pls . astept Multumesc

 
04-03-2008,17:54
#3
sweet_aly69 Data inregistrarii: 27/11/2007 Mesaje: 0 Offline
ptr admini
 
 

Buna seara vb la modul ffff serios iar am intrat pe master si iar ma facut in tot felu va rog faceti ceva nu se poate juca cu asa jucatori _razbunatorul_

 
04-03-2008,18:50
#4
_razbunatorul_ Data inregistrarii: 24/01/2008 Mesaje: 0 Offline
sal
 
 

Vreau sa zic si eu ceva LOL =))

 
05-03-2008,08:58
#5
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la archanghel:

in legatura cu "penalizare suspendare a chat-ului in jocuri pe o perioada...."cu doamne iarta-ma sa nu injuri cand vezi ca intrii la o masa si vezi ca te dau afara?!?!pt k ai 1000 sau 2000 de puncte?!ei au uitat de unde au plecat?hai sa fim seriosi......bn,unii au dreptate,sunt toti cu peste 15-20 k...atunci se poate.dar knd vezi ca toti au intre 2-3k se cred bastani si "hai sa dam bobocii afara"
ehh domne' ce sa-i faci?sau ar fi ceva de facut....sa interziceti datul afara din cauza asta....faceti ca pe Doizece.ro report abuze doar knd injura! doar suntem toti oameni
faceti ceva



Pe toate site-urile de jocuri gazda are dreptul sa aleaga cu cine joaca la masa. Nu vom interzice acest lucru. Sigur, unii exagereaza, dar poti reactiona altfel decat sa injuri. Sunt sigura ca mai exista jucatori cu rating apropiat de al tau cu care sa joci.
Functia Raporteaza Abuz se poate folosi pentru a reclama o incalcare a regulamentului de orice fel, nu doar cand userii injura.

 
05-03-2008,09:00
#6
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la sweet_aly69:

Buna seara vb la modul ffff serios iar am intrat pe master si iar ma facut in tot felu va rog faceti ceva nu se poate juca cu asa jucatori _razbunatorul_



Doar din postarea ta de pe forum nu avem cum sa verificam din pacate.
Foloseste functia Raporetaza Abuz in astfel de cazuri. Noi vom verifica, si daca este vorba despre o incalcare a regulamentului vom lua masuri cu siguranta.

 
Pagina 1 din 1
1