Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
15-01-2008,13:43
#1
nike23 Data inregistrarii: 14/12/2007 Mesaje: 0 Offline
pt domnii admini....
 
 

asta e a 3 oara cand scriu pe forum....cred k celelalte mesaje mi le ati sters...nu e frumos ce faceti.acum am vazut pt ce imi stergeti contu cu "raveru" .frate ce trafic de puncte?k nu inteleg...de unde si pana unde trafic de puncte?vreau o explicatie asa ceva nu se poate !nu e corect!frate dak vindeam cum fac altii mai zic,dar nu am vandut si trafic de puncte ce?asa ceva nu e corect!astept raspuns

 
15-01-2008,14:38
#2
Ace Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 2 Offline
 
 

Ti-am mai raspuns odata. Nu ma fa sa-ti banez si contul asta. Ti-a fost anulat pentru vanzare de puncte.

 
15-01-2008,15:53
#3
nike23 Data inregistrarii: 14/12/2007 Mesaje: 0 Offline
....
 
 

poti sa dovedesti k am vandut eu puncte?

 
15-01-2008,17:33
#4
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

nike23, decizia de anulare a contului "raveru" am luat-o dupa ce ai fost raportat de cateva persoane. Sigur ca avem dovezi, nu suspendam conturi de placere sau din plictiseala. Faptul ca nu ai avut "vanzare buna" ori ca ai facut asta pentru prima data nu conteaza. Decizia este cat se poate de corecta, este definitiva si nu se negociaza. Dovezile fac parte din statisticile interne ale site-ului si nu sunt publice.

Regulamentul nostru se poate rezuma la practic 2 puncte importante: respecta-ti colegii de joc si nu fa trafic cu puncte (nu vinde, nu cumpara, nu "dona"). Nu credem ca cerem prea mult, asa incat fii mai atent pe viitor.

 
17-01-2008,15:00
#5
nike23 Data inregistrarii: 14/12/2007 Mesaje: 0 Offline
...
 
 

silence_seful
16 January 2008, avertizare
Motiv: Incercare trafic puncte. La urmatoarea abatere contul va fi suspendat.

asta ce mai e?cik incercare....lui dc nu i ati suspendat contu?k avea cateva milioane de puncte?nu e frumos ce faceti,nu exista egalitate intre utilizatori,dak ala avea 2 mil nu trebuie sai stergeti contu.eu k aveam 200 de k a trebuit...

 
17-01-2008,15:38
#6
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Off.. mentalitatea romanului, daca a murit capra mea, sa moara si a vecinului ...
De ce trebuie sa te compari cu alti jucatori sanctionati in loc sa accepti ca ai gresit si sa respecti pe viitor regulamentul nostru, care este atat de simplu?

Asa cum am mai spus avem acces la dovezi si pe baza lor luam decizii. Contrar a ceea ce crezi, diferenta de sanctiuni nu e data de punctele detinute de el fata de tine, ci de acele dovezi. Difera fapta ta de a lui, ne acuzi fara sa stii despre ce este vorba.

 
17-01-2008,16:56
#7
nike23 Data inregistrarii: 14/12/2007 Mesaje: 0 Offline
....
 
 

pai am comparat situatiile pt k sint asemanatoare dak nu identice,el a incerk sa vanda...sa cumpere sau sa doneze,eu am facut acelasi lucru,in fine acum eu stiu k nu o sa mi dati contu innapoi,dar v am spus asa k chestie.era prea de tot sa sanctionati un juktor din top,pe cand pe astia mai mici..imediat.nici o problema.stiu k un un utilizator in plus sau in minus nu conteaza pt voi,dar eu nu am sa mai intru niciodata pe site-ul asta,frate dak sanctionati pe unu,sanctionati pe toti,nu asa!cu metoda asta o sa ramaneti fara nici unu utilizator in afara de cei kre au prea multe pct.

 
Pagina 1 din 1
1