Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
24-09-2010,10:35
#1
bucur_ilie Data inregistrarii: 03/07/2009 Mesaje: 0 Offline
total dezamagit
 
 

azi 24.09 2010 mi s-a anuat un contul albastru_1979 absolut degeaba......sunt sigur ca cineva dintre jucatori care are "relatii" mi-a facut-o...mai auzisem pe altii ca li s-a anulat conturi degeaba si nu credeam.iatama-s in aceeasi situatie...cel mai dubios e sa cunt singur in lista celor anulati si langa mine nu e nimeni(presupusul user caruia i-am transferat si care trebuia si el anulat,nu??)imi iau talpasita de pe site-ul asta care a inceput sa o ia in jos.astept o explicatie cui i-am transferat si dc nu e si al langa mn la anulati???p.s in modul acesta puteti anula pe oricine dupa cum aveti chef,adica intra omul la o masa,pierde 100-200k si il anulati pentru transfer...pacat

 
24-09-2010,12:00
#2
bucur_ilie Data inregistrarii: 03/07/2009 Mesaje: 0 Offline
 
 

Normal....dak am dreptate...nu se inghesuie nimeni sa-mi raspunda

 
24-09-2010,13:20
#3
admin Data inregistrarii: 30/11/-0001 Mesaje: 0 Offline
ai incalcat regulamentul site-ului privind transferul de puncte
 
 

Vanzarea si transferul de puncte

Este interzisa vanzarea/transferul/"donarea" sau cumpararea/"primirea" de puncte. Aceste lucruri se pedepsesc cu anularea contului. Un cont trebuie sa reflecte corect valoarea jucatorului, asadar cei care acumuleaza punctele altfel decat prin joc corect, vor avea contul anulat.

Anuntul de vanzare/cumparare de puncte se pedepseste direct cu anularea contului si a clonelor sale.

contul de la care ai primit puncte a fost anulat cateva zile mai devreme

 
Pagina 1 din 1
1