Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
23-04-2013,20:48
#1
BB_nebunu Data inregistrarii: 13/02/2013 Mesaje: 0 Online
transfer de puncte chiar pe fata
 
 

DOMNII ADNIMISTRATOTI CUM ESTE POSIBIL CHIAR ASA PE FATA SA FACA TRANSFERE SI NU LUATI MASURI NU ESTE CORECT CEA CE FAC INTRE EI    mada_dulce   si    raduku_geanina    PT CA TOT CE INTRA LA EI LA MASA DA AFARA CUM ESTE POSIBIL ASA CEVA.     E CEVA DE NEDESCRIS PETRU CA NU LUATI MASURI   .    VA MULTUMESC 

 
24-04-2013,02:20
#2
SAPROSAN Data inregistrarii: 17/04/2013 Mesaje: 14 Online
 
 
Citat de la BB_nebunu:

DOMNII ADNIMISTRATOTI CUM ESTE POSIBIL CHIAR ASA PE FATA SA FACA TRANSFERE SI NU LUATI MASURI NU ESTE CORECT CEA CE FAC INTRE EI    mada_dulce   si    raduku_geanina    PT CA TOT CE INTRA LA EI LA MASA DA AFARA CUM ESTE POSIBIL ASA CEVA.     E CEVA DE NEDESCRIS PETRU CA NU LUATI MASURI   .    VA MULTUMESC 

exact aste am zis si eu...acesti jucatori nu fac altceva decat sa transfere punctele de pe un cont pe altul pt a castiga premiile puse in joc sub pretextul ca joaca 900k...asta e tupeu obraznic si TRANSFER PE FATA. conturile p care se plimba punctele  sunt....RADUKU_GEANINA.......MADA_DULCE......POKER9.......STELISTUL18........GALAXY3, nu stiu daca si COOKIE este dar ceilalti sigur sunt unul si acelasi. stai sa vedem acum la sfarsitul lunii in ultima zi cum fac ei transferuri sa se bata pt premii...asta e magarie

 
27-04-2013,07:33
#3
SAPROSAN Data inregistrarii: 17/04/2013 Mesaje: 14 Online
 
 

domnii admini iar va faceti ca nu vedeti?   STELISTUL_18 a aparut brusc asa peste noapte direct p locul 3 dupa ce a TRANSFERAT de pe RADUKU_GEANINA in situatia in care nu numai eu dar si multi alti jucatori in numeroase randuri v-am adus la cunostinta faptul ca :RADUKU_GEANINA.......MADA_DULCE......POKER9.......GALAXY3 SI STELISTUL_18 sunt UNUL SI ACELASI......ACELASI CARE PLIMBA PUNCTELE DE PE UN CONT PE ALTUL PT A FII IN TOP LUNA DE LUNA.....IAR VA FACE-TI CA NU VEDETI??????????????????????? SE NUMESTE TRANSFER.... STIIND TOATE ACESTEA NU CREDETI CA SUNTEM LUATI DE PROSTI?????????   A APARUT STELISTUL_18 IN TOP DESI NU ERA DELOC, A APARUT IN TOP DIRECT P LOCUL 3 CU 29 MILIOANE DE PUNCTE ASA PESTE NOAPTE SI CULMEA NU A JUCAT CU NIMENI ALTUL DECAT CU UNUL DINTRE CONTURILE ENUMERATE MAI SUS , ADICA MAI EXAT CU UN CONT DE AL LUI.....RADUKU_GEANINA....HMMMMM

 
29-04-2013,07:57
#4
SAPROSAN Data inregistrarii: 17/04/2013 Mesaje: 14 Online
 
 

foarte tare domnii admini .....pana unde merge nesimtirea userului STELISTUL_18 si INDIFERENTA voastra.....aveti facute la rapoarte aici pe forum de nu mai stim sa le numaram de la diversi useri si multi cu aceeasi problema pe care o IGNORATI de fiecare data.....noi suntem capabili sa observam aceste TRANSFERURI si NEREGULI iar dv nu sunteti CAPABILI  sa luati masuri in consecinta nici dupa zeci si zeci de rapoarte fapt pt care inca o data ne-ati confirmat ca acesti useri cum ar fi....RADUKU_GEANINA si STELISTUL_18 care sunt doar 2 dintre multiple conturi pe care l;e detine ACELASI user, este omul vostru si TRANSFERURILE NESIMTITE ALE LUI SUNT CU VOIE DE LA VOI altfel nu imi ezplic cum STELISTUL_18  a ajuns in top din situatia in care nu era deloc ,direct pe locul 3 cu 29 mil dupa ce a jucat doar cu RADUKU_GEANINA vineri iar astazi este direct locul 1 cu 75 mildupa ce a jucat tot cu RADUKU_GEANINA iar dv dupa toate rapoartele si sesizarile noastre STITI FOARTE BN CA SUNT UNUL SI ACELASI SI TRANSFERA SUB PRETEXTUL CA JOACA 900K si nu luati nici o masura. DE RAS SI PANARAMA A AJUNS ACEST SITE DIN CAUZA NESIMTIRII UNOR USERI SI INCOMPETENTA DV .

 
03-05-2013,15:32
#5
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

raduku_geanina si stelistul_18 nu sunt clone. sunt din orase si IP-uri diferite

poker9 are niste clone, dar stelistul_18 nu este una dintre ele

 
Pagina 1 din 1
1