Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
10-02-2021,22:10
#1
__NASUL Data inregistrarii: 07/10/2010 Mesaje: 108 Online
va pupa tetea
 
 

nu va mai chinuiti degeaba si numai va improscati cu dejectii ca rezultatul va fi acelasi,acest sait va disparea din cauza depopularii camerelor.nimeni nu are interes sa sustina acest sait unde joaca max 30 de tauni moca ptr ca nici unul nu va mai baga bani nici macar Maria din TR vecina cu veorica cu cocul in frunte numai investeste ca sa fie nr 1.atata vreme cat nu se pompeaza bani si nu se populeaza saitul ceea ce nu se va mai intampla in veci jucati soliter. NU EXISTA INTERES SI ESTE NORMAL CE SE VA INTAMPLA. VA PUP PI  NASUC NASPARLIILOR

 
15-02-2021,17:40
#2
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la __NASUL:

nu va mai chinuiti degeaba si numai va improscati cu dejectii ca rezultatul va fi acelasi,acest sait va disparea din cauza depopularii camerelor.nimeni nu are interes sa sustina acest sait unde joaca max 30 de tauni moca ptr ca nici unul nu va mai baga bani nici macar Maria din TR vecina cu veorica cu cocul in frunte numai investeste ca sa fie nr 1.atata vreme cat nu se pompeaza bani si nu se populeaza saitul ceea ce nu se va mai intampla in veci jucati soliter. NU EXISTA INTERES SI ESTE NORMAL CE SE VA INTAMPLA. VA PUP PI  NASUC NASPARLIILOR

Asa, si? Ce te penetreaza grija de acest site?

 
16-02-2021,21:53
#3
__NASUL Data inregistrarii: 07/10/2010 Mesaje: 108 Online
inhalatoru
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Asa, si? Ce te penetreaza grija de acest site?

nu mirosii iarba la radacina .eu ce am scris mai sus este un mare adevar dc tu crezi ca se va mai redresa ceva crede ma ca ai lucrat degeaba ptr acest sait.nu vreau sa mai iau in balon pe nimeni cu toate ca ptr unii am fost antipatic dar am avut si simpatizante suficient sa nu bag in seama si tu sti f bine ca mesajele in privat iti erau oricand la vederedar nu asta am vrut sa reiasa ci faptul caoricat ar mai incerca unul si altul sa ajute  la redresare va fi tot un regres.jeargonul de a penetragrija este fiinca am jucat 12 anisi nu ma dezic ca dc la poker ar fi 1 masa nu as ezita sa nu joc.si totusi respect si sa ai o viata frumoasa.bay!

 
Pagina 1 din 1
1