Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
30-11-2012,17:19
#1
dansima Data inregistrarii: 26/10/2012 Mesaje: 5 Offline
Foarte Frumos
 
 

Stergeti reclamatiile , cel putin erau unele decente , nu ceea ce am citit mai sus , unde tu , sirenne ,  erai foarte injurat(a) , totusi , nu mi'se pare normal , sa dau un report unuia care injura si tot eu sa primesc ban , iar , tu ca admin "IMPARTIAL" stergi reclamatiile de pe acest forum , de ce , este un "amic" al tau ?? Daca da , exista un proverb care spune "Spune'mi cu cine umbli , sa iti spun cine esti"  ... asta denota tot , sunt curios daca reclamatiile referitoare la acest site vor fi la fel de IGNORATE ca si posturile pe care tu , prin Functia de admin , ABUZEZI de ea si de restul userilor de pe acest Forum si SITE , ma intreb oare nu exista oare cineva care sa va aduca pe "linia drapta" pe care voi o vedeti doar stramba ....chiar ma gandesc daca sa iau sau nu legatura cu un avocat sa putem inainta o mica reclamatie autoritatilor in drept pentru "Injurii si Hartuire" cum am primit tot eu acest mesaj , eu , fiind cel care era injurat de acel Ady ... "Timpu rezolva tot" , o seara placuta cu Drag DeiCS !

 
30-11-2012,17:23
#2
MNSbubulinacl Data inregistrarii: 15/11/2009 Mesaje: 8 Online
 
 

NU AI CU CINE DISCUTA AICI DAN SE STERG POSTURILE NU SUNT CAPABILI SA ITI DEA UN RASPUNS PLAUZIBIL

PREFERA SA STERGA POSTUL
ACUM INTELEG SI DECE O INJURA ALA PE FORUM
DACA TE UITI LA DATA LA CARE AM FACUT CONTUL PE ACEST SITE
AI PUTEA SA ITI DAI SEAMA CA SUNTEM NISTE JUCATORI VECHI SI SA TE COMPORTI CA ATARE
SI SA FI IMPARTIALA
GANDESTE-TE INAINTE DE A STERGE POSTUL SI AI BUNUL SIMT SI SA NE RASPUNZI

 
08-04-2013,19:42
#3
MasterZeus Data inregistrarii: 20/01/2008 Mesaje: 6 Online
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa
 
 

Imi raspunde ba si mie cineva cu privire la problema pe care o tot raportez de mai multe zile incoace??? Si anume, aia ca nu  pot sa ma deloghez de pe site si nu mai pot accesa camerele de joc. Chiar sunteti atat de nesimtiti incat sa ignorati sistematic mesajele ultilizatorilor acestui site?

 
11-04-2013,14:38
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Unde ai semnalat in alta parte aceasta problema?

 
11-04-2013,21:26
#5
MasterZeus Data inregistrarii: 20/01/2008 Mesaje: 6 Online
 
 
Citat de la sIrenne:

Unde ai semnalat in alta parte aceasta problema?

Pai imi pare rau ca nu am facut screen shout-uri la toate mesajele pe care  le-am trimis fie prin formularul de contact fie prin formularul de raportare a unui bug. Cred ca, adunate, am trimis 30 de mesaje.

 
12-04-2013,12:46
#6
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Sterge toata istoria browserului de pe care joci.

pentru Firefox: Options -> Privacy -> clear your recent history (link mov) -> selecteaza toate optiunile din fereastra care apare si la Time range to clear alege "Everything|" si apasa Clear Now

Imposibilitatea de delogare se intampla cand browserul te retine in memorie logat atunci cand a cazut brust curentul sau netul. Browserul e setat sa retina ultima instanta inainte de inchiderea fortata.

 
12-04-2013,15:15
#7
MasterZeus Data inregistrarii: 20/01/2008 Mesaje: 6 Online
 
 
Citat de la sIrenne:

Sterge toata istoria browserului de pe care joci.

pentru Firefox: Options -> Privacy -> clear your recent history (link mov) -> selecteaza toate optiunile din fereastra care apare si la Time range to clear alege "Everything|" si apasa Clear Now

Imposibilitatea de delogare se intampla cand browserul te retine in memorie logat atunci cand a cazut brust curentul sau netul. Browserul e setat sa retina ultima instanta inainte de inchiderea fortata.

Am facut toate astea pe care le spui tu. Intr-un final am reusit sa me deloghez, facand ce ai zis tu mai sus dar, din pacate,tot nu pot juca. In conditiile in care de pe orice alt computer/laptop ma pot loga si juca fara probleme, am motive sa cred ca este din cauza laptopului meu. O sa incerc o reinstalare de win si vedem apoi daca problema persista.

 
16-04-2013,10:43
#8
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Incearca sa folosesti alt browser - Google Chrome de exemplu

 
16-04-2013,20:56
#9
MasterZeus Data inregistrarii: 20/01/2008 Mesaje: 6 Online
Am folosit!
 
 
Citat de la sIrenne:

Incearca sa folosesti alt browser - Google Chrome de exemplu

Am folosit dar degeaba. Nu stiu, se poate sa fie un virus, sau ceva. O sa incerc sa rezolv, in  primul rand problema de la mine, apoi am sa mai reclam daca va fi nevoie. Sper sa nu fii la fel de prompt/a ca acum.

 
Pagina 1 din 1
1