Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
20-11-2007,16:12
#1
stelist___ultras Data inregistrarii: 11/11/2007 Mesaje: 0 Offline
opinii
 
 

Am o mare nelamurire in legatura cu rummy pe tabla.
Cine a concept acest joc pe seitul dv ori nu a stiut toate posibilitatzile de a-nchide ori a fost mai greu de conceput anumite variante.
1.nu se poate inchide la duble ceea ce e ffffff. greu.
2 la "grand care"adik 8 pietre de acelas numar : 88888888 sau 7777777 joly etc.
3. am o mare rugaminte si cred ca sunt multzi jucatori in asentimentul meu modificatzi regula la mozaic adik nu numai primele 4 deferite de culoare ci si ultimile de alta culoare ca sunt jucatori care cel putzin pe mine m-au disperat joaca numai la mozaic aceasta varianta este 100% cea mai usoara .

p.s cred ca variantele 1 si 2 nu ar trebui sa lipseasca din jocul de rummy si fiind atit de dificile cred ca ar trebuii si punctate ca atare.

va multzumesc anticipat

 
20-11-2007,16:21
#2
stelist___ultras Data inregistrarii: 11/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

:( :( :( :( nu cred ca v-oi primi vre-un raspuns in viitorul apropiat oricum poate face-ti ceva

 
20-11-2007,20:56
#3
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Stelist, ai mai primit un raspuns de la noi in topicul deschis de tine "de ce nu potzi inchide cu, culoare". Asa cum iti spuneam si acolo, exista multe variante de rummy, este greu de crezut ca vom multumi pe absolut toata lumea cu ceea ce avem aici. Regulile stiute de tine sunt variatii ale acestui joc, nu sunt "oficiale". Astfel ca, din pacate pentru tine, regulile de rummy raman asa.

Am deschis acum cateva zile un topic care se numeste "Propuneri si Sugestii Rummy". Foloseste-l cu incredere pentru sugestiile tale, nu deschide alte topicuri noi daca postarea ta se incadreaza acolo (vezi Regulamentul Forumului). Tot acolo, daca ai sa citesti, incurajam jucatori ca tine, care stiu si alte variante de rummy, sa ne trimita regulile complete la adresa noastra de contact. Pe viitor poate vom mai dezvolta variante de rummy si vom multumi pe toata lumea.

Pana atunci, ce-ar fi sa incerci una din variantele actuale? Daca iti plac asa mult provocarile si variantele dificile iti recomandam sa incerci un Monocolor sau Bicolor pe tabla, sunt f bine punctate ;)

 
Pagina 1 din 1
1