Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
27-11-2007,10:19
#1
cred...ca Data inregistrarii: 05/11/2007 Mesaje: 0 Online
Felicitari Adminilor ! Felicitari Echipei joci.ro
 
 

Am avut o problema pe acest site , am vb cu admin dar cum !! nu prin mail ! Live... online... ceea ce pe multe situri nu se practica.. problema mia fost rezovlata in cel mai scurt timp... si cand spun cel mai scurt timp ma refer la sub ju****te de ora... . Contati pe echipa joci.ro si pe admini sitului sunt de nota 11. Cu stima si respect pentru voi. :)

 
29-11-2007,15:22
#2
pissik Data inregistrarii: 29/11/2007 Mesaje: 0 Offline
felicitari!
 
 

deap! f tare site-ul!

 
01-12-2007,15:58
#3
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

ktta, respecta te rog regulamentul forumului si incearca sa postezi problemele tale in topicuri corespunzatoare de acum inainte, fara a abuza de smiley-uri si folosind, pe cat posibil corect limba romana.

Cat despre jocuri, site-ul este relativ nou, avem momentan doar 7 jocuri. Le poti gasi pe prima pagina, dar si in pagina Jocuri. In curand vor fi lansate si altele.

"cum devin admin": nu poti deveni admin, avem deja echipa completa, dar multumim pentru interes.

 
15-04-2008,18:43
#4
The_Only Data inregistrarii: 15/04/2008 Mesaje: 3 Online
 
 

@kkta:

1. Ai un nick sa spunem cel putin "interesant".
2. Incearca sa nu faci posthunting (postezi aiurea). Din moment ce nici tu nu stii ce spui nu vad de ce pui intrebari de genul asta:)).


@Lara & Staff:

E a doua mea zi aici si dupa cum arata forumul se vede ca va aveti "grija" de useri si ca puneti mult suflet (si timp) pentru noi.Rezultatele se vad. Felicitari si mult succes in continuare; faceti o treaba supertare.

 
Pagina 1 din 1
1