Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
06-02-2015,23:29
#1
_Flory Data inregistrarii: 28/07/2013 Mesaje: 7 Online
Rog un raspuns din partea adminilor
 
 

Stimati admini,sunt posesoarea  contului petale_de_trandafiri cum nu am primit nici un raspuns pe mail va scriu si aci in speranta ca imi veti rapunde mai repede.In legatura cu sanctiunea de transfer cu cele doua nicuri pe care le-ati pecizat la sancionati  as dori sa-mi verificati activitatea la joc din data de 03 respectiv 04 februarie 2015. Ati afirmat ca am primit puncte de la acele conturi Cand am jucat la masa cu ard_pe _oricine eu aveam 93 mil iar el din cate imi aduc aminte avea 16 mil ,cand am iesit de la masa aveam acelasi nr de puncte,apoi deoarece ard_pe_ oricine juca foarte incet am facut o alta masa cu un timp mai mic,la aceea masa a intrat _debusolatuL care avea aproximativ 1,8 mil,am jucat  doar cateva jocuri cu acesta iar la final aveam acelasi numar de puncte.Cum ati ajuns dumneavoastra la concluzia ca s-a produs transfer cand eu la finalul partidelor de joc cu acestia am avut acelasi numar de puncte? Rog un raspuns concludent.Va multumesc!

 
11-02-2015,14:48
#2
_Sticker_ Data inregistrarii: 09/02/2015 Mesaje: 7 Online
 
 
Citat de la _Flory:

Stimati admini,sunt posesoarea  contului petale_de_trandafiri cum nu am primit nici un raspuns pe mail va scriu si aci in speranta ca imi veti rapunde mai repede.In legatura cu sanctiunea de transfer cu cele doua nicuri pe care le-ati pecizat la sancionati  as dori sa-mi verificati activitatea la joc din data de 03 respectiv 04 februarie 2015. Ati afirmat ca am primit puncte de la acele conturi Cand am jucat la masa cu ard_pe _oricine eu aveam 93 mil iar el din cate imi aduc aminte avea 16 mil ,cand am iesit de la masa aveam acelasi nr de puncte,apoi deoarece ard_pe_ oricine juca foarte incet am facut o alta masa cu un timp mai mic,la aceea masa a intrat _debusolatuL care avea aproximativ 1,8 mil,am jucat  doar cateva jocuri cu acesta iar la final aveam acelasi numar de puncte.Cum ati ajuns dumneavoastra la concluzia ca s-a produs transfer cand eu la finalul partidelor de joc cu acestia am avut acelasi numar de puncte? Rog un raspuns concludent.Va multumesc!

A ajuns la concluzia ca ai prea multe puncte si deaia ti l-au anulat in speranta sa mai cumperi ceva .Sa aive si ei de un covrig si laptic.La fel cum au facut si cu mine.Cont 0 din data de 31/01 anulare pe data de 7/02 pentru transfer in data de 6/02.

 
11-02-2015,15:24
#3
_Flory Data inregistrarii: 28/07/2013 Mesaje: 7 Online
 
 
Citat de la _Sticker_:

A ajuns la concluzia ca ai prea multe puncte si deaia ti l-au anulat in speranta sa mai cumperi ceva .Sa aive si ei de un covrig si laptic.La fel cum au facut si cu mine.Cont 0 din data de 31/01 anulare pe data de 7/02 pentru transfer in data de 6/02.

Contul _am _talent__ de cel putin 3 zile nu a mai aparut in top,iar la rubrica" cauta in site" aparea anulat cu 0 puncte la toate jocurile.Astazi a aparut din nou in top.UNII sunt favorizati stimati admini?Eu care am jucat corect si  v-am rugat respectos sa-mi verificati contul petale_de_trandafiri, nu ati avut bunavointa de a-mi dau un raspuns nici aici pe forum,nici pe mail.Ce am putea noi jucatorii corecti sa intelegem? ca cei ce joaca corect sunt anulati,iar cei ce joaca nesportiv sunt favorizati?Va readuc aminte ca acuzatia de transfer adusa in cazul meu nu sta in picioare,deoarece eu am intrat si am iesit de la joc cu acelasi numar de puncte.

 
26-02-2015,18:17
#4
Marius_Ivy Data inregistrarii: 26/02/2015 Mesaje: 1 Online
Aceiasi problema
 
 

Am aceiasi problema partial , adica NU mi se raspunde la e-mail.Mi-au suspendat contul Catalin_M1 pentru ca am raspuns la injuraturi la fel.  Joc Rentz si m-am chinuit o saptamana sa strang o bruma de puncte sa scap de culoarea gri, sa nu mai iau kick pe baza de rating. Si l-au suspendat .  Nu e corect in legitima aparare.

 
Pagina 1 din 1
1