Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
28-12-2014,14:34
#1
victorsilviu93 Data inregistrarii: 27/12/2014 Mesaje: 2 Offline
admin
 
 

Dc cand apas pe un jok imi apare pagina ca incarca pt ca apoi sa ramana alba?? De2 zile ma kinui dar cred k las balta

 
02-01-2015,13:22
#2
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la victorsilviu93:

Dc cand apas pe un jok imi apare pagina ca incarca pt ca apoi sa ramana alba?? De2 zile ma kinui dar cred k las balta

De regula acest lucru se intampla atunci cand este activat pop-up blockerul sau atunci cand nu functioneaza bine flash playerul. Cauta pe cineva care te poate ajuta (trebuie sa fie in fata calculatorului - noi putem da doar sfaturi generale)

 
05-02-2015,12:38
#3
edy_fan_edy Data inregistrarii: 04/02/2015 Mesaje: 1 Online
sanctiune fara motiv
 
 
Citat de la victorsilviu93:

Dc cand apas pe un jok imi apare pagina ca incarca pt ca apoi sa ramana alba?? De2 zile ma kinui dar cred k las balta

nu inteleg chiar deloc care a fost motivul sanctiunii care am primito si vreau sa mi se redea citatul ptr care am fost sanctionat. tot timpul suntem sanctionati si ne inchid conturile pe motiv de jigniri , injurii si alte motive . nu zic ca nu ar fi adevarat dar chiar sunt zile cand noi cei cu puncte putine suntem provoicati jigniti si tot noua ni se aplica sanctiunile . vi se pare normal ? am impresia ca o parte din adm. citesc numai ce le convine si aplica sanctiuni aiurea

 
Pagina 1 din 1
1