Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
09-12-2015,19:49
#1
fratele_soramea Data inregistrarii: 29/07/2010 Mesaje: 0 Online
catre joci. ro
 
 

incerc de 2 zile sa intru sa joc si cand dau clik pe camera in care vreau sa intru nu se conecteaza imi pute ti spune ce se intampla?

 
29-05-2016,17:15
#2
roberto_v_roberto Data inregistrarii: 02/05/2016 Mesaje: 2 Online
 
 

ar vrea un prieten sa stie dc admn.de pe joci.ro ia anulat contul fara sa mai faca nici o abatere jucand regulamentar si chiar fara a raspunde provocarilor

 
29-05-2016,17:22
#3
roberto_v_roberto Data inregistrarii: 02/05/2016 Mesaje: 2 Online
 
 

am impresia ca printre admn jocuri.ro au aparut din nou unii care anuleaza conturi numai ptr placerea de anula ! sunt de acord cu sanctiunile care se iau dar sa anulezi conturi chiar fara sa nu raspunzi deloc provocarilor si celor care provoaca si chiar aduc injurii sa treci cu vederea numai ca au acumulat sute de mii de puncte nu mi se pare corect
mai ales ca sa cam ales praful de site-ul asta care e cam plin numai de cei vechi care chiar nu au conturi anulate cu toate ca jignesc si aduc injurii jucatorilor ! va multumesc ptr intelegere si va multumesc ptr ca imi inchideti si contul asta ! apropo contul inchis era valentino_roberto_is si ptr injuriile alea care ziceti cititi tot comentariu de sus pina la capat si trageti concluzie cine ar fi trebuit penalizat ! o zi buna

 
Pagina 1 din 1
1